Без комиссии
1  / 13
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 1
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 2
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 3
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 4
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 5
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 6
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 7
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 8
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 9
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 10
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 11
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 12
Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв - фото 13

Паркові озера 2, 3-к квартира, видова на парк і озеро, 93м.кв

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
175 000 $
1 829 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006486
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 95.7 м2
  • Площадь кухни 14.1 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 20 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Двокімнатна квартира в ЖК "Паркові Озера 2".
95,70м2/54,00м2/14,10м2, Квартира розташована на тринадцятому поверсі з чудовим видом на парк Перемоги, на озеро. Панорамні вікна. Після будівельників.
ЖК «Паркові озера 2» знаходиться в Дніпровському районі Києва, в пішому доступі до станції метро Дарниця.
Житловий комплекс класу комфорт+ складається з 4 будинків. Забудовник «Інтергал-Буд» .
«Паркові Озера 2» побудовано із застосуванням монолітно-каркасної технології.
Основний матеріал стін – керамоблок з подальшим утепленням мінеральною ватою.
Стіни оштукатурені на підлозі стяжка.
Броньовані вхідні двері у вікнах тоноване скло SunGuard, три швидкісні ліфти, автономне опалення.
Лічильники обліку тепла , води та лічильники електроенергії.
Зарядні станції для електромобілів, підземний паркінг на 302 машино-місця, новий дитсадок.
Комплекс має просторе та облаштоване подвір'я з ландшафтним дизайном, ігровими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку.
На перших поверхах відкриються кафе, продуктові магазини, салони краси, аптеки та інші заклади.
Поруч розташовані супермаркети «АТБ» і Novus, відділення «Укрпошти» та «Нової пошти», міська дитяча лікарня.
Зручне транспортне сполучення, поруч станції метро Дарниця та Лівобережна, зупинки громадського транспорту.
Будинок введено в експлуатацію!
Обратная связь