1  / 1
Паркомісце оренда в підземному паркінгу під готелем Lev вул. Шевченка - фото 1

Паркомісце оренда в підземному паркінгу під готелем Lev вул. Шевченка

Львов, Шевченковский

Пожаловаться
4 400 грн.
326 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4875746
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Общая площадь 13.5 м2
  • Коммуникации Электричество 
  • Комфорт Видеонаблюдение 
Описание
Здається в оренду паркомісце в підземному гаражі під готелем Lev, вул. Шевченка 73.

За деталями пишіть або телефонуйте!
Обратная связь
Ольга
офлайн