1  / 17
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 1
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 2
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 3
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 4
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 5
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 6
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 7
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 8
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 9
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 10
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 11
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 12
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 13
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 14
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 15
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 16
Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі - фото 17

Оренда.Склади з Рампою + офіси, вул Скороходова. для оптової торгівлі

Николаев, Центральный, Центр, ул. Кузнечная (Скороходова)

Пожаловаться
25 000 грн.
76 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 4997602
Характеристики
  • Расположение Отдельное здание 
  • Общая площадь 330 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Оренда ,Склади з рампою + офіси вул Скороходова.
для оптової торгівлі\зберігання: продукти, будматеріали, госптовари.
Орендар комісію НЕ оплачує!

Довгострокова оренда у центрі міста м. Миколаєва.
Частина виробничої бази.
Територія загальна, круговий заїзд вантажного транспорту24/7, охорона на території, Робота 24\7, огороджена капітальним парканом з усіх боків, асфальтована.
Близько міського громадського транспорту.

Своя прилегла асфальтована територія для розвантаження/складу товарів та стоянки вантажівок.

РАМПА, сходи, електрика промислова, 3фази 380Вт , лічильники в кожному приміщенні, інтернет вежа, відеоспостереження, залізні розпашні ворота (3 варіанти = високі в торця і з рампи 2,5 м * 2,0 м), підлога бетон рівний. підйомник, опалення немає (електричне), вентиляція, підсобка, Н-стелі = 5м, високі стелі дозволяють встановити багато обладнання.

Поруч залізниця, автовокзал, вантажно-транспортна вулиця.

МОЖНА РОЗМІСТИТИ: не горючих! для мирних цілей.
Дистрибуція товарів. Монтажні та ремонтні роботи.
продуктово\промислові товари; будматеріали; авто деталі; кур'єрська служба; дрібне виробництво\цех; м/пласт вікна; зварювання.
Скласти на зберігання особисті речі на час воєнних дій при переїзді з іншого міста.

Земля-договір оренди

ДЛЯ ОРЕНДИ Є:
1) Склад із модульних конструкцій -утеплених сендвіч-панелями.
СКЛАД 330м2, Н=5м +підвал 330м, Н=2,3м = 25 000 грн/міс +комплатежі (електрика + прилегла территорія) +заставна сума