1  / 11
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 1
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 2
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 3
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 4
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 5
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 6
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 7
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 8
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 9
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 10
Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка - фото 11

Оренда ЖК Львівський 2 кімн. квартира Петропавлівська Борщагівка

Петропавловская Борщаговка

Пожаловаться
19 000 грн.
302 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 мая 2026, ID: 4985176
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • С мебелью Да 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Аптека 
Описание
Вільна з 23 квітня.
Оренда 2-кімн. квартири 63 кв.м. з гарним краєвидом з вікна ЖК Львівський, вул. Львівська 1А, Петропавлівська Борщагівка.

Про квартиру:

Квартира оснащена на 120 %.
Вбудовані меблі на кухні, великий обідній стіл, посудомийна машина, вбудований холодильник, духова шафа, газова варильна поверхня, мікрохвильова піч, двоконтурний газовий котел. Два кондиціонера.
В кімнаті двоспальне ліжко з нішею, шафа купе. В дитячій кімнаті два розкладних дивана, робочий стіл, шафа. В ванній кімнаті пральна машина-автомат, сушильна машина, ванна, унітаз, умивальник з тумбою.
В коридорі велика шафа-купе, комод, дзеркало з підсвічуванням. Додатково встановлені замки на вікнах, домофон. 10/10 поверх.
В додаток йде кладовка
Умови оренди:
Комісія 50%
Ціна: 19 000 грн./міс.
Обратная связь
Анна
офлайн