1  / 13
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 1
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 2
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 3
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 4
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 5
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 6
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 7
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 8
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 9
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 10
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 11
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 12
Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе - фото 13

Оренда затишної 1-к квартири в новобудові—Провул. Весняний, 2, Вишневе

Вишневое

Пожаловаться
13 000 грн.
382 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4978143
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 34 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Гардероб, Панорамные окна, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Рынок, Аптека, Центр города, Отделение почты 
  • Дополнительно Только семьям, Можно студентам 
Описание
Вільна та доступна до переглядів та заселення з 30 квітня
Без комісій!
Шукаєте комфортне та безпечне житло?
Ця квартира ідеально підійде для однієї людини або пари.

БЕЗПЕКА ТА АВТОНОМНІСТЬ (1-й поверх):
Без ліфтів: Ви не залежите від роботи підйомників та не ризикуєте застрягти під час відключень електроенергії.
Швидкий доступ до укриття: Перший поверх дозволяє дістатися безпечного місця за лічені секунди (що само по собі додає впевненості).
Правило двох стін: Спальне місце розташоване в затишній зоні між трьома стінами — це створює додатковий захист та відчуття спокою під час відпочинку.
ЛОКАЦІЯ: Дуже зручне розташування, все поруч: магазини, зупинки транспорту, садочки та школи в пішій доступності.

КОМФОРТ ТА РЕМОНТ:
Інтер'єр: Сучасний якісний ремонт, напівпанорамні вікна, високоякісний паркет (естетика та довговічність).
Тепло: Ефективне опалення завдяки радіаторам підвищеної потужності + частковий підігрів підлоги в передпокої.
Ванна (ваш спа-куточок): Чаша з додатковим утепленням та шумоізоляцією. Вода залишається гарячою значно довше — ідеально для релаксу.