1  / 4
Оренда залу для заходів погодинна - фото 1
Оренда залу для заходів погодинна - фото 2
Оренда залу для заходів погодинна - фото 3
Оренда залу для заходів погодинна - фото 4

Оренда залу для заходів погодинна

Стрый

Пожаловаться
400 грн.
4 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 июля 2025, ID: 4035007
Характеристики
  • Расположение Отдельное помещение 
  • Общая площадь 90 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
Описание
Погодинна оренда світлого залу круглої форми площею близько 90м2 для проведення навчання, конференцій, тощо.
Третій поверх.
В м. Стрию, 1,5км від центру міста, поряд зупинка громадського транспорту, наявний великий паркінг, в будівлі працює бар, є санвузли. Можливий перерахунок від ФОП 3ї групи.
400грн/годину
2500 грн/день
Обратная связь
Роман
офлайн
Похожие объявления
Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Луцк 7
  • 420 м2
50 000 грн.
Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 420 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок сусідніх приміщень, див. планування.) - розміри: 12х35,5 м (12х48м всього) - висота: 7 м - санвузол - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - може заїхати в середину TIR - е-потужність 35кВт на території - кранбалка 3т Вартість оренди - 120 грн за м.кв. Ольга Синиця
Луцк
Оренда складу з рампою Луцк 5
  • 180 м2
22 000 грн.
Оренда складу з рампою Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 180 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок цокольного поверху, див. планування.) - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - рампа - е-потужність 35кВт на території Вартість оренди - 120 грн за м.кв.
Луцк
Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая Днепр 4
  • 15 м2
  • 2 / 2 эт.
5 000 грн.
Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая-ул.Троицкая, 2 эт., выполнен ремонт, есть интернет, сигнализация,видео наблюдение, с/у, парковка.
Днепр, Шевченковский
офлайн
Роман
На сайте с 16 апреля 2020