1  / 14
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 1
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 2
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 3
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 4
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 5
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 6
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 7
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 8
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 9
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 10
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 11
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 12
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 13
Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ - фото 14

Оренда вишуканої 2к квартири в клубному будинку Turgenev Центр Київ

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
1 700 $
34 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4870681
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 23 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Комфорт Кондиционер 
Описание
Перша здача!

Пропонується до оренди вишукана квартира (50м2) в клубному будинку "Turgenev" по вул. Олександра Кониського 22а. До найближчих станцій метро «Університет» і «Вокзальна» йти 15-20 хвилин. До Хрещатика можна доїхати за 10 хвилин на машині.

В квартирі встановлений інвертор!

Планування:

- простора вбудована кухня з обідньою зоною;

- вітальня з розкладним диваном та шафами;

- спальня кімната;

- ванна кімната з душем;

- балкон з мальовничим видом на історичний центр.

Квартира обладнана всією необхідною технікою від провідних брендів: холодильник, посудомийна машина, пральна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, кондиціонер, телевізор, бойлер. У кухні, ванній та передпокійній зоні функціонує тепла підлога, а в будинок заведено оптоволокно.

Активно просуваються заходи по встановленню генератору що забезпечить роботу ліфту в години без світла.

Преміальний клубний будинок в тихому і спокійному місці недалеко від центру Києва. Turgenev гармонійно вписується в навколишню архітектуру 11-поверхова будівля з цегляними стінами і фасадним декором виглядає презентабельно і сучасно. У будинку всього 17 квартир.

Територія комплексу знаходиться під цілодобовою охороною, по периметру встановлені камери відеоспостереження, а у дворівневому підземному паркінгу можливо орендувати паркомісце.

Щоб прогулятися на природі, досить прийти в парк «Павлівський садок», сквер ім. Чкалова біля будинку або ботанічний сад імені Фоміна в 2 км. З продуктових супермаркетів неподалік є «Сільпо», «Фрешбаза», «Велика Кишеня» і «Велмарт».

При бажанні відвідувати тренажерний зал або фітнес у вас проблем не виникне, адже поблизу відкрито як мінімум 12 місць спортивного спрямування.

#A9087
Обратная связь
The Capital
офлайн
Похожие объявления
Сдам 3-х комнатную квартиру Краматорск 4
    6 000 грн.
    Большая светлая квартира оснащенная всем необходимым . Бойлер, душевая кабина, стиральная машина, мебель в кухне и жилых комнатах .
    Краматорск
    Оренда 1 кім. квартири на пров. Галицькому Тернополь 13
      450 $
      Оренда 1 кім. квартири на пров. Галицькому. Новий сучасний ремонт, окрема спальня, та кухня вітальня, наявні меблі і побутова техніка : пральна, сушильна машинка, телевізор , холодильник, посудомийна машинка та ін. поруч вся інфраструктура, за деталями та для огляду телефонуйте.
      Тернополь
      Квартира с отдельной спальней в Ж/К «Белый Парус». Одесса 8
        600 $
        ДОЛГОСРОЧНАЯ АРЕНДА (без выселения на летний период). Просторная с отдельной спальней в Ж/К «Белый Парус», ул. Литературная, 1А, 8/20 эт. дома, общая площадь 85 кв. м. Евроремонт, кухня-студия с диваном, отдельная спальня с двуспальной кроватью, есть вся необходимая мебель и бытовая техника. Элитный жилой комплекс, расположен в 300 метрах от моря, в доме есть фитнес-клуб и бассейн, охраняемая территория. Аренда возможна от 3-х месяцев и более. Стоимость может варьироваться в зависимости от срока аренды и количества постояльцев. Перед просмотром уточните наличие объекта и важные для вас детали по VIBER/WHATSAPP/TELEGRAM (обязательно указав «КОД» рекламируемого объекта в сообщении). КОМИССИЯ ЗА УСЛУГИ АГЕНТСТВА - 50% от месячной аренды (разовая оплата при оформлении договора).
        Одесса, Приморский
        офлайн
        The Capital
        На сайте с 16 апреля 2020