1  / 5
Оренда торгового приміщення 44 м² у центрі Виноградова - фото 1
Оренда торгового приміщення 44 м² у центрі Виноградова - фото 2
Оренда торгового приміщення 44 м² у центрі Виноградова - фото 3
Оренда торгового приміщення 44 м² у центрі Виноградова - фото 4
Оренда торгового приміщення 44 м² у центрі Виноградова - фото 5

Оренда торгового приміщення 44 м² у центрі Виноградова

Виноградов

Пожаловаться
350 $
8 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 мая 2026, ID: 4986539
Характеристики
  • Общая площадь 44 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Газ 
Описание
Здається в оренду просторе та функціональне приміщення у місті Виноградів по вулиці Шевченка, у самому центрі міста. Локація вигідна й престижна — активна пішохідна зона, велика прохідність та чудова видимість із дороги. Це ідеальний варіант для магазину, салону чи офісу.

Загальна площа приміщення становить 44 м². Планування зручне й продумане: є торговельна зала, відокремлене місце для складського приміщення, а також окремий санвузол.

Опалення індивідуальне газове, приміщення тепле й економічне в утриманні. Підключена електрика з окремим лічильником, що дозволяє контролювати витрати.

Є можливість залишити на місці наявні полиці, стіл та стільці для початку роботи без додаткових вкладень. Це створює готові умови для швидкого старту нового бізнесу.

Приміщення має прямий вхід із вулиці, що робить його ще більш привабливим для клієнтів. Раніше магазин успішно використовувався для продажу шкіряного взуття, тому підходить як для торгівлі, так і для іншого виду діяльності.

Це вигідна пропозиція для тих, хто шукає приміщення в центрі міста з високим потенціалом для розвитку бізнесу.

Агенція нерухомості DOMINIUM зробить процес купівлі, продажу , безпечним і вигідним. Зв’яжіться з нами прямо зараз, і ми допоможемо Вам знайти ідеальне житло для комфортного майбутнього!
Обратная связь
DOMINIUM
офлайн
Похожие объявления
Оренда Надворная топ 4
  • 274 м2
280 грн.
Здається в оренду комерційне приміщення, яке чудово підійде для магазину, офісу, салону краси, студії, медичного кабінету або іншого виду діяльності. .Зручне розташування .Усі необхідні комунікації .Світле, просторе та готове до використання приміщення
Надворная
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі міста. Яворницького 46, 5\5 (є горіще) Днепр 19
  • 62 м2
16 000 грн.
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі міста. Яворницького 46, 5\5 (є чердак) Висока стеля, простора, окремі С/В, опалення централізоване, газова колонка і газова плитка. Обладнана всим для комфортного життя. 16 000+коммун Бажано сім'я або пара на довгий строк. 050 63 49 895, Телефонуйте Комісія АН 100% Є відеоогляд
Днепр
  • 2000 м2
100 000 грн.
Здається в оренду майновий комплекс, що включає в себе - підкранову територію 2 000 кв.м; - козловий кран КК-12,5 (вантажопідйомність 12,5 тонн; - вагову 30 тонн; - доступ до під'їзної залізничної колії з можливістю завантаження / відвантаження товару у залізничні вагони краном. Місцерозташування: вул. Січневого прориву, м. Біла Церква, Київська область. Локація використовувалася для прийому металобрухту. Оголошення від власника, без комісії. Деталі за телефоном.
Белая Церковь
офлайн
DOMINIUM
На сайте с 16 апреля 2020