1  / 11
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 1
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 2
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 3
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 4
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 5
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 6
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 7
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 8
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 9
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 10
Оренда складу 360м2 та офісів, м.  Луцьк - фото 11

Оренда складу 360м2 та офісів, м. Луцьк

Луцк

Пожаловаться
35 000 грн.
97 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4988919
Характеристики
  • Расположение Другое 
  • Общая площадь 360 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Отопление Другое 
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Оренда складу та офісів — вул. Кільцева (Електроапаратна), 1 (Луцьк)

Пропонується в оренду складське приміщення + офіси в зручній локації з хорошою логістикою.

Складське приміщення:
Площа: 360 м²
Висота стелі: 8 м — підходить для стелажних систем
Своя потужна підстанція
Вентиляція
Можна встановити буржуйку
Вартість: 35 000 грн/міс

Офісні приміщення:
2 офіси по 35 м² — 3 поверх
1 офіс 90 м² — 2 поверх
Є пропускна система, зручний в’їзд
Вартість: 180грн/м2

Локація:
вул. Кільцева, 1 — зручне розташування для логістики та бізнесу

За деталями телефонуйте: +38********27 Інна
Обратная связь
АН Фабрика Нерухомості
офлайн