1  / 18
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 1
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 2
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 3
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 4
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 5
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 6
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 7
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 8
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 9
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 10
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 11
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 12
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 13
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 14
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 15
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 16
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 17
Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська  Куренівка Подільський - фото 18

Оренда склад-виробництва 330м2 вул. Кирилівська Куренівка Подільський

Киев, Подольский

Пожаловаться
2 300 $
7 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 декабря 2024, ID: 3383488
Характеристики
  • Общая площадь 330 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
Описание
Складське приміщення з можливістю використання під виробництво, що раніше функціонувало як швейний цех. Знаходиться на 2му поверсі. Площа загалом складає 330 м², з яких 200 м² раніше займав швейний цех з бухгалтерією, розкроювальним відділом та допоміжними складами. Ще 130 м² виділено під колишні приміщення для директора, шоурум та майстерню. Також на другому поверсі знаходиться окремий склад площею 100 м² який можна зняти також в оренду , і найближчим часом планується встановлення рампи для зручного підйому вантажів. Рампа вже є, але для зручності підйому матеріалів перенесемо на іншу сторону.
Можливе перепланування за власний рахунок, також заведений інтернет оптоволокно яке працює 2-3 дні без світла.

Приміщення оснащене кондиціонерами для підтримання комфортної температури, має 3-фазне електропостачання з достатньою потужністю 150 КВТ, а також виводи під генератор, що дозволяє використовувати простір як для складування, так і для виробництва. Доступна власна парковка для співробітників та відвідувачів, що додає зручності для транспортних операцій.
#A 1 0 5 9 0
Обратная связь
Кабаченко Вікторія
офлайн
Похожие объявления
Оренда офісу 2 кабінети/меблі ст.м. Палац Спорту/Власник Киев 12
  • 52 м2
  • 8 / 10 эт.
450 грн.
Оренда офісу 2 кабінети/меблі ст.м. Палац Спорту О доме: 8/10 эт., кирпич, в доме лифт, новый, элитный, есть охрана, парковка Помещение: 52м2, евроремонт, высота потолков 3м, на полу ламинат, телефон, интернет, мебель Без комісії/Компанія-Власник. Оренда офісу 2 кабінети з меблями 52 кв.м. в центрі міста. Підходить для: - офісне приміщення - інтернет магазину - бьюті послуги - шоу рум - інші бізнеси Розташування: - Центр міста вул. Еспланадна, будівля одразу біля виходу з метро (1 хвилина) - Поряд знаходяться ТЦ Гулівер, кафе, ресторани, зони відпочинку. Безпека: Ресепшн з охороною, камери відеоспостереження у коридорах та власний ключ від кабінету. Комфорт: - 2 кабінети (окремі) +переговірна. - наявність кондиціонера - Безперебійне постачання електроенергії.(Не вимикають). - Доступ 24/7 Пропозиція-Без комісії.
Киев, Печерский
Оренда приміщення 50 кв.м.3 кабін. (Мокрі точки) Центр/Фасад/Власник Киев 14
  • 50 м2
  • 4 / 9 эт.
550 грн.
Без комісії/Компанія-Власник. Світло 24/7 НЕ ВИМИКАЮТЬ Оренда офісу 4 кабінети (Приміщення з мокрими точками) Підходить для: - стоматологія (медичні послуги) - офісне приміщення - інтернет магазину - бьюті послуги - шоу рум - нотаріат - інші бізнеси Розташування: - Центр міста вул. Еспланадна (Бессарабська площа), поруч ст. м.Палац Спорту - Поряд знаходяться ТЦ Гулівер, кафе, ресторани, зони відпочинку. Безпека: Охорона, камери відеоспостереження та власний ключ від офісу. Комфорт: - 3 кабінети+ ресепшен - Метраж 50 кв.м. - Безперебійне постачання електроенергії. - Доступ 24/7 - Відкритий паркінг, під охороною. - Нежитловий фонд. - Юридична адреса. - Кондиціонери Пропонуються різні варіанти офісних приміщень 15 - 450 кв.м. Вартість: 550 грн.за кв.м.
Киев, Печерский, Центр
Оренда офісу 3 кабінети м.П Спорту/Власник Киев 12
  • 52 м2
  • 7 / 10 эт.
27 000 грн.
Без комісії/Компанія-Власник. Оренда офісу 3 кабінети з меблями 52 кв.м. в центрі міста. Підходить для: - офісне приміщення - інтернет магазину - бьюті послуги - шоу рум - інші бізнеси Розташування: - Центр міста вул. Еспланадна, будівля одразу біля виходу з метро (1 хвилина) - Поряд знаходяться ТЦ Гулівер, кафе, ресторани, зони відпочинку. Безпека: Ресепшн з охороною, камери відеоспостереження у коридорах та власний ключ від кабінету. Комфорт: - 3 кабінети (окремі) +переговірна. - наявність кондиціонера - Безперебійне постачання електроенергії.(Не вимикають). - Доступ 24/7 Пропозиція-Без комісії.
Киев, Печерский, Печерск
офлайн
Кабаченко Вікторія
На сайте с 16 апреля 2020