Оренда СІМЕЙНОМУ ОРЕНДАТОРУ двокімнатної квартири на Космосі
9 500 грн.
179 грн. за м²
Добавлено: 13 апреля 2026, ID: 4929064
Характеристики
-
Комнат
2
-
Общая площадь
53 м2
-
Площадь кухни
8.2 м2
-
Этаж
3
-
Этажность
9
Комфорт
Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
-
Инфраструктура
Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека
Описание
Квартира розташована у внутрішньоквартальному будинку в районі колишнього кінотеатру «Космос» на відстані 200 м від вул. Космічної.
Зручна транспортна розв'язка з великою кількістю маршрутів громадського транспорту, супермаркет «АТБ», магазини, кафе, аптеки та інші об'єкти інфраструктури, обладнаний дитячий майданчик поряд з будинком, невисокий поверх, тамбур на дві квартири , що закривається, підвищують привабливість запропонованої квартири.
Обслуговування будинку здійснює ОСББ.
Квартира забезпечена всім необхідним обладнанням та меблями для проживання.
Кімната: Диван та два крісла, шафа-стінка, телевізор.
Спальня: двоспальне ліжко з двома тумбами, тумба з телевізором, три шафи для одягу, кондиціонер.
Кухня: кухонні меблі, піч газова, витяжка, холодильник, пральна машинка, мікрохвильова піч, газовий лічильник.
Сан. вузол окремий із лічильниками обліку води, водонагрівачем.
Коридор: шафа, вбудовані ніші, домофон, інтернет з роутером, пилосос.
Лоджія: вбудовані шафи.
ПРОХАННЯ НЕ ПИСАТИ В ЧАТІ, А ТЕЛЕФОНУВАТИ.
Комісія агентства 50%.