Без комиссии
1  / 20
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 1
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 2
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 3
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 4
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 5
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 6
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 7
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 8
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 9
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 10
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 11
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 12
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 13
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 14
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 15
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 16
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 17
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 18
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 19
Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов - фото 20

Оренда‼️ Продаж 1-кім. квартиру 49 кв.м.(єОселя) м.Пустомити | ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Нов

Пустомыты

Пожаловаться
45 627 $
917 $ за м²
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3942697
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 49.75 м2
  • Площадь кухни 20.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартир у ЖК "Садова Алея" - найбільший житловий квартал у Пустомитах за 9 км від Львова
"Садова Алея" - наймасштабніший проєкт в околицях Львова від надійного забудовника "Місто Комфорту"

Умови придбання та фінансування:
- Мінімальний перший внесок становить від 50%
- Розтермінування оплати на 2 роки без відсотків
- ЖК акредитовано для державної програми єОселя
*вартість типових квартир залежить від обраного будинку та етапу готовності будівництва

Здача в експлуатацію:
- 1 будинок - здано
- 2 будинок - здано
- 3 будинок - здано
- 6 будинок - 2 квартал 2026 року
- 4 будинок - 4 квартал 2026 року

Інфраструктура та територія комплексу:
- Безпечна концепція двори без авто
- Для зручності мешканців передбачена велика наземна парковка та підземний паркінг
- Власна інфраструктура включає магазини, ресторани та літні кафе
- На території діє власний дитячий садочок
- Облаштовані просторі площі та сучасні ігрові майданчики для дітей різного віку
- Створені зони активного та тихого відпочинку, місця для старшого покоління та локації під навісами

Зовнішня інфраструктура:
- У пішій доступності 5-10 хв знаходяться міські школи №1 та №2