1  / 12
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 1
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 2
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 3
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 4
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 5
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 6
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 7
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 8
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 9
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 10
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 11
Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу - фото 12

Оренда приміщення, вул. Дніпровське шосе, р-н Автовокзалу

Кривой Рог, Долгинцевский, Дніпровське шосе

Пожаловаться
25 000 грн.
142 грн. за м²
51 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 июня 2025, ID: 3954689
Характеристики
  • Расположение Отдельное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 176.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо оренду нежитлового приміщення вільного призначення по Дніпровському шосе, р-н Автовокзалу
Про приміщення:
- загальна площа - 176,6 кв.м
- 8 кабінетів
- одна велика зала - 46,3 кв.м
Технічні характеристики:
- два сан.вузли
- підлога кахель, стіни під фарбування, стеля амстронг
- вікна м/пл., на вікнах встановленні решітки
Комунікації:
- центральний водопровід, центральна каналізація
- електрика
Локація:
Зручна транспортна розв’язка, є місця парковка біля приміщення.
Оренда 25000грн + комун.послуги
За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор.
З повагою, команда Credo!
Обратная связь
Надія
офлайн
Похожие объявления
Нежитлове приміщення по вулиці Саксаганського/Фасад Киев 14
  • 250 м2
  • 3 / 3 эт.
62 000 грн.
Пропонуємо в оренду нежитлове приміщення в історичній будівлі на вулиці Саксаганського, Фасадний будинок. ???? Про приміщення: Поверх: 3 поверх Площа: 250 кв. м Планування: 11 кабінетів (ідеально для структурування відділів) Зручності: власна кухня, санвузол, душова кімната ???? Локація та транспорт: Центр міста з розвиненою інфраструктурою. 10 хвилин пішки до трьох станцій метро: «Університет», «Вокзальна» та «Площа Українських Героїв» (колишня Льва Толстого). Зручна транспортна розв'язка для співробітників та клієнтів. ???? Вартість: 250 грн / кв. м (всього 62 500 грн/місяць ???? +380973562483
Киев, Голосеевский
Оренда офісу 160 кв.м. 6 каб. Печерськ/Власник м.Звіренецька Киев 10
  • 106 м2
  • 5 / 10 эт.
33 500 грн.
Компанїя - Власник Оренда офісу в Бізнес-центрі (Печерськ, Київ) Загальна площа: 106 м Розташування: м. Київ, Печерський район, вул. Болсуновська (поруч з IQ Business Center, метро Звіринецька) БЦ класу "В" Офіс знаходиться на 3/10 поверху Презентабельний фасад та хол 2 Ліфти Пропускна система Приміщення: Офісний ремонт Санвузол: 1 на секцію/блок Меблі: відсутні Вартість: 320 грн/м? (включно з ПДВ) Комунальні послуги: 270 грн (зима) / 170 грн (літо) Пропозиція без комісії. 0973562483
Киев, Печерский
Оренда Склад 100 кв.м. Рампа/Власник Киев 8
  • 100 м2
  • 1 / 1 эт.
16 000 грн.
Приміщення під виробництво/склад! Орендна ставка: 160 грн./м2 (+ експлуатація та комунальні послуги) Площа: 100 м2 Висота до стелі: 5.5 м. Інфраструктура: -відділення "Нова пошта" на території; -кафе; -цілодобова посилена охорона відеоспостереження, доступ 24/7; -паркінг; -укриття; -трансфер від ст.м. Деміївська та Шулявська 6 разів/день.
Киев, Соломенский, Чоколовка
офлайн
Надія
На сайте с 4 января 2024