1  / 11
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 1
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 2
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 3
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 4
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 5
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 6
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 7
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 8
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 9
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 10
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі - фото 11

Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі

Ровно

Пожаловаться
79 800 грн.
210 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4990632
Характеристики
  • Расположение Отдельное помещение 
  • Тип объекта Торгово-офисный центр 
  • Общая площадь 380 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Отопление Тепловой насос 
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Оренда приміщення вільного призначення в офісному центрі
Адреса: Соборна 364В
Поверх: 4
Два входи
Площа: 380 м2
Планування: вільне - можливість організувати офіси, шоурум, студію чи навчальний простір.
Комунікації: Проведено всі необхідні (електрика, інтернет, вода).
2 санвузли на поверсі.
Опалення та охолодження приміщення за допомогою сучасного теплового насоса (ефективне опалення взимку та кондиціонування влітку).
Охорона території, відеоспостереження.
Зручний заїзд, облаштована територія, місце для паркування
Ціна: 210 грн \ м2
КОМІСІЯ ВІДСУТНЯ!!!
Обратная связь
Юлія АН BORYSLAVA
офлайн