1  / 5
Оренда приміщення поруч з РЦ "Промінь"! - фото 1
Оренда приміщення поруч з РЦ "Промінь"! - фото 2
Оренда приміщення поруч з РЦ "Промінь"! - фото 3
Оренда приміщення поруч з РЦ "Промінь"! - фото 4
Оренда приміщення поруч з РЦ "Промінь"! - фото 5

Оренда приміщення поруч з РЦ "Промінь"!

Луцк

Пожаловаться
45 600 грн.
300 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4990075
Характеристики
  • Общая площадь 152 м2
  • Санузел Да 
Описание
Оренда приміщення поруч з РЦ "Промінь"!

Розташування: вул. Грушевського, 4в поруч зі стадіоном “Авангард”, поруч продуктові магазини, пошта, банка, зупинка гром.транспорту. Активний пішохідний та автомобільний трафік.

Характеристики:
• 1 та 2 поверхи,
• Площа – 152 кв.м.,
• Санвузол,
• Можливість розміщення фасадної вивіски,
• Окремий фасадний вхід,
• Цілодобовий доступ.

Комунікації: е/ен, централізоване водопостачання та каналізація, автономне газове опалення опалення.

Об'єкт здається БЕЗ КОМІСІЇ за 300 грн./кв.м + комунальні послуги.

Менеджер об'єкту
Іванна Абрамович
Обратная связь
Іванна
офлайн