1  / 8
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 1
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 2
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 3
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 4
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 5
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 6
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 7
Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18 - фото 8

Оренда приміщення, червона лінія. Електромералургів, 18

Никополь

Пожаловаться
8 000 грн.
94 грн. за м²
42 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 июля 2025, ID: 4035899
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Общая площадь 85 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Оренда нежитлового приміщення Дніпропетровська обл, м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 18. Район центрального ринку, червона лінія.
Загальна площа 85 м2, торгова площа, 57м2., та 2 підсобних приміщення.

Гарний ремонт, наявний санвузол, бойлер, кондиціонер, електро потужність 6кВт,

Додатково сплачуються комунальні витрати.

Без рієлторської комісії.

Готові розглянути зустрічні пропозиції.

09******64
Обратная связь
Євген
офлайн