1  / 9
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 1
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 2
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 3
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 4
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 5
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 6
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 7
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 8
Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11 - фото 9

Оренда приміщення. Білогородка, ЖК Всі свої, О. Саєнка,11

Белогородка

Пожаловаться
16 900 грн.
286 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 4999552
Характеристики
  • Общая площадь 59 м2
  • Этажность 12 
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
Описание
Оренда приміщення 59м. кв. Приміщення з ремонтом. С/в є. Полу підвал. Можна під офіс , приміщення відразу може бути як бомбосховище для співробітників Оренда 16900грн.+заставна 16900грн. + комісія 8450 грн.
Обратная связь
Алла
офлайн