1  / 8
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 1
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 2
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 3
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 4
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 5
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 6
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 7
Оренда  приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад) - фото 8

Оренда приміщення Білогородка (ЖК Білий Шоколад)

Белогородка

Пожаловаться
10 000 грн.
385 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 4999562
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 26 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Нет 
  • Санузел Нет 
Описание
Оренда 26 м² від власника — ЖК «Білий Шоколад» (Білогородка)
Здається універсальне комерційне приміщення площею 26,32 м² у новому корпусі сучасного ЖК «Білий Шоколад». Приміщення пропонується безпосередньо від власника, без жодних комісійних виплат.

Ключові переваги пропозиції:

• Ремонтні канікули: Надаємо лояльний період без орендної плати для проведення ремонтних робіт та облаштування вашого бізнесу. Ми зацікавлені в довгостроковій та успішній співпраці!

• Локація: Оптимальний трафік мешканців комплексу, що постійно зростає.

• Вартість: 9.5 $ / м² (загальна вартість — 250 $ на місяць).

• Доступ: Вільний вхід 24/7, що важливо для гнучкого графіка роботи.

Характеристики приміщення:
Перша здача після введення будинку в експлуатацію. Світлий та ергономічний простір, який легко адаптується під будь-який формат: затишну кав’ярню, салон краси, медичний кабінет, офіс або пункт видачі замовлень.

Приміщення повністю готове до втілення ваших дизайнерських рішень.

Контакти: Для отримання додаткової інформації або запису на перегляд телефонуйте за номером або пишіть у приватні повідомлення. 09******60
Обратная связь
Тоня
офлайн