1  / 4
Оренда приміщення 190 кв.м. Запоріжжя, пр.Соборний 148 - фото 1
Оренда приміщення 190 кв.м. Запоріжжя, пр.Соборний 148 - фото 2
Оренда приміщення 190 кв.м. Запоріжжя, пр.Соборний 148 - фото 3
Оренда приміщення 190 кв.м. Запоріжжя, пр.Соборний 148 - фото 4

Оренда приміщення 190 кв.м. Запоріжжя, пр.Соборний 148

Запорожье

Пожаловаться
700 грн.
4 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 июля 2025, ID: 4045214
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 190 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Приміщення передається або в цілому, або можливе встановлення перегородок відповідно до план схеми, чи до вимоги орендаря.

Привабливість даного об’єкту полягає в тому, що він розташований на жвавій ділянці автодороги, поруч з житловими комплексами.
Основні умови оренди:

1. Ставка оренди – від 700 грн за 1 кв.м
2. Приміщення передається без обробки, інженерні мережі (вода, каналізація, електрика)заведені до приміщення без його розведення.
3. При підписанні договору виплачується орендна плата за перший та останній місяць оренди.
4. Пільговий період (орендна плата не нараховується) з моменту передачі приміщень для приведення приміщення до готовності для його використання – до 30 календарних днів.
5. Строк оренди 2 роки, індексація через 12 місяців на 10%.
Обратная связь
Алевтина
офлайн
Похожие объявления
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы Днепр 8
  • 700 м2
  • 1 / 1 эт.
105 600 грн.
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы просп. (Петровского), охраняемая территория, 700 кв.м., высота 4,5 м., ворота 4 на 4 м.,есть комната для кладовщика. с/у., на 2 эт. офис с 2 комнат 180 кв.м., есть видео наблюдение, сигнализация,парковка.Также есть отапливаемый склад 47 кв.м.Цена уже с НДС.
Днепр, Чечеловский
Здам в оренду приміщення 60 м2 нежитловий фонд Генерала Пушкіна, 34б Днепр 10
  • 60 м2
18 000 грн.
Здам в оренду нежитловий фонд по вул. Ольгерда Бочковського (Генерала Пушкіна), 34б Загальна площа приміщення 60 м2, з ремонтом. Є світло, вода, опалення, кондиціонер, сан вузол. Окремий вхід. Підійде під будь-який бізнес, кабінет, офіс. Комунальні платежі сплачуються окремо.
Днепр, Шевченковский
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Киев 7
  • 17 м2
  • 4 / 5 эт.
726 грн.
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
Киев, Святошинский
офлайн
Алевтина
На сайте с 16 апреля 2020