1  / 10
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 1
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 2
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 3
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 4
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 5
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 6
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 7
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 8
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 9
“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park” - фото 10

“Оренда приміщень під виробництво / фасування / склад у Bril Industrial Park”

Жмеринка

Пожаловаться
300 грн.
4 просмотра объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 мая 2026, ID: 4986713
Характеристики
  • Расположение Отдельное здание 
  • Общая площадь 2000 м2
  • Санузел Да 
  • Отопление Комбинированное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо в оренду (можливо з правом викупу) приміщення для виробництва, фасування, складу або логістики на території Bril Industrial Park у Браїлові (Вінницька область).

Для кого підходить
Підійде для:
- харчової переробки
- фасування та пакування
- складу та дистрибуції агропродукції
- виробництва легкої промисловості
- сервісних і логістичних компаній


Переваги локації:
- готові виробничі та складські площі
- швидкий запуск без довгого підведення базової інфраструктури
- залізнична гілка на території (32вагони)
- зручна логістика
- податкові пільги
- наявна енергетична база, нижчі вартість на енергоресурси
- можливість розширення в межах індустріального парку
- окремо можна обговорювати формат під потреби орендаря
- управлінська компанія

Характеристики:
- Територія від 0.5 до 30 га
площі приміщень: від 50 / до 2000 м²
- тип приміщення: виробничі, складські, адміністративні
- висота стелі від 3 до 7 метрів
- електричні потужності: від 1 кВт до 5 МВт
- водозабезпечення до 10 000 м³/год
- власні очисні споруди
- газ прословий до 10000 м³/год
- асфальтована парковка

Телефонуйте / пишіть, підберемо формат приміщення під ваш бізнес. Можливий підбір під виробництво, склад, фасування або релокацію підприємства.
Обратная связь
Олександр Шарчук
офлайн
Похожие объявления
торгові площі Київ, Шевченківський, 17000 грн./міс. Киев 7
  • 44 м2
  • 1 / 5 эт.
17 000 грн.
Шевченківский, Бульвар Тараса Шевченка, 58, район Цирку та метро Університет , Залізничний вокзал здається фасадне цокольне приміщення в нежитловому фонді. Один вхід з військовим магазином, фотографією, салоном манікюру та швейною майстернею. Площа примішення 65 кв.м. Є санвузол, приточна винтеляція та сигналізація. Бачу в приміщення шоурум, пункт видачі заказів, оптику, багетну майстерню або знову ж таки ремонт взуття та сумок бо доріжка вже протоптана. Ціна 17000 гривень. торгові площі, кількість приміщень: 1
Киев
Оренда міні складу для тимчасового зберігання речей Киев 5
  • 1 м2
  • 1 / 1 эт.
490 грн.
Оренда зручного міні-складу для тимчасового зберігання речей. Вибір Країни 2023-2025 Працюємо цілодобово. Додаткова охорона. Оптимальне рішення у разі переїзду, звільнення житлової площі від зайвих предметів, меблів, спортивного інвентарю на період ремонту. Наші бокси для зберігання речей мають багаторівневий захист і відповідають високим європейським стандартам. Розміри міні складів від 1 до 50 м2. Вартість від 490 грн. у місяць. У нас можна орендувати корисну площу від тижня до нескінченності та зберігати: • спортивний інвентар та сезонні речі; • меблі, побутову техніку, інструменти; • мотоцикли, снігоходи, велосипеди, човнові двигуни; • шини, диски, запчастини, фаркопи, багажники; • офісну чи оргтехніку, обладнання; • дитячі ліжечка, коляски чи іграшки; • товари чи дрібні вантажі; • архівні та бухгалтерські документи; Skladovka.UA у вільному доступі для фізичних та юридичних осіб! Декілька рівнів безпеки, жодних комісійних та комунальних послуг. Оформлення договору оренди згідно із законодавством України за кілька хвилин, у тому числі онлайн. Ми здаємо склади в оренду понад 18 років – це найкращий показник довіри! Перебуваємо на Оболоні, за Епіцентром на Богатирської/Полярної, вул. Сім'ї Шовкоплясів, 7. Можливе зберігання негабаритних речей – від архівної коробки до великого контейнера. Фото відповідають оригіналу. Усі подробиці на нашому сайті: https://skladovka.ua
Киев, Оболонский
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Киев 7
  • 17 м2
  • 4 / 5 эт.
726 грн.
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
Киев, Святошинский
офлайн
Олександр Шарчук
На сайте с 16 апреля 2020