1  / 10
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 1
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 2
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 3
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 4
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 5
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 6
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 7
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 8
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 9
Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська - фото 10

Оренда офісу 30 м2 у Бізнес-центрі, м. Лук'янівська

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
330 грн.
11 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 декабря 2023, ID: 2457467
Характеристики
  • Общая площадь 30 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Нет 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Оренда офісу у автономному офісому БЦ "BUSINESS SPACE FIVE", вул. Довнар-Запольського, 5. Пропозиція від власника.
Вільна площа 30 м2
Ціна 330 грн./м2+комунальні та експлуатаційні.

АВТОНОМНИЙ ГЕНЕРАТОР, ВАША КОМПАНІЯ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНОСТІ.

МОЖЛИВА ОРЕНДА ПО КАБІНЕТНО.

– БЦ закритого типу.
- Великий паркінг, на якому буде гарантовано місце для Вас.
- Гостьова парковка.
- Контольно-пропускна система.
- пультова охорона объєкта.
- Відеоспостереження.
- Цілодобовий доступ.
- Зручна локація.
- Гарна транспортна розв'язка.
- піша доступність до метро, ​​«Лукянівка», «Політехнічний інститут».

Детальнішу інформацію Ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефоном. Перегляд офісу можливий за попередньою домовленістю.
Обратная связь
Отдел аренды
офлайн
Похожие объявления
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы Днепр 8
  • 700 м2
  • 1 / 1 эт.
105 600 грн.
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы просп. (Петровского), охраняемая территория, 700 кв.м., высота 4,5 м., ворота 4 на 4 м.,есть комната для кладовщика. с/у., на 2 эт. офис с 2 комнат 180 кв.м., есть видео наблюдение, сигнализация,парковка.Также есть отапливаемый склад 47 кв.м.Цена уже с НДС.
Днепр, Чечеловский
Здам в оренду приміщення 60 м2 нежитловий фонд Генерала Пушкіна, 34б Днепр 10
  • 60 м2
18 000 грн.
Здам в оренду нежитловий фонд по вул. Ольгерда Бочковського (Генерала Пушкіна), 34б Загальна площа приміщення 60 м2, з ремонтом. Є світло, вода, опалення, кондиціонер, сан вузол. Окремий вхід. Підійде під будь-який бізнес, кабінет, офіс. Комунальні платежі сплачуються окремо.
Днепр, Шевченковский
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Киев 7
  • 17 м2
  • 4 / 5 эт.
726 грн.
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
Киев, Святошинский
офлайн
Отдел аренды
На сайте с 16 апреля 2020