1  / 9
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 1
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 2
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 3
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 4
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 5
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 6
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 7
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 8
Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція! - фото 9

Оренда Офісне приміщення. Центр Львова. Автономна електрична станція!

Львов, Галицкий

Пожаловаться
4 000 $
10 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 ноября 2024, ID: 3266319
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Тип объекта Бизнес-центр 
  • Общая площадь 385 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Да 
  • Санузел Да 
Описание
Оренда. Офісне приміщення.

11$/м.кв.

вул. Саксаганського - проспект Шевченка.

Займає цілий поверх, оптоковолокно (інтернет) + стаціонарні потужні антени wifi сигналу, охоронна система, дві незалежні системи енергопостачання, опалення індивідуальне, частина приміщень "open-space", 5 балконів (можливе розміщення STARLINK), 4 кондиціонери, 2 блоки санвузлів (по 2 туалетні кабіни в кожному), кухонна зона.

Поруч ресторани, кафетерії та інші об'єкти інфраструктури.

Встановлення нової автоматичної та автономної ЕЛЕКТРИЧНОЇ станції (POWERWALL) на 10,7 КВТ/год - при оренді на строк 2 роки та внесення забезпечувального платежу у розмірі 2-місячної оренди.

Станція виробництва DEYE складається з 2 безшумних інверторів пропускною потужністю 6 КВТ кожний, та двох LIFEPO4 батарей потужністю 5,35 КВТ/год кожна.

Станція працює за принципом ДБЖ (при вимкненні зовнішньої електрики моментально перемикає лінію живлення до батарей, що дозволяє уникнути перезавантаження комп'ютерів).

Як опція можливе дозаряджання станції з бензогенераторів (можуть встановлюватись на внутрішньому балконі).

Без співпраці з колегами.
Обратная связь
Агенція Нерухомості
офлайн
Похожие объявления
Оренда приміщення Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 1 эт.
19 500 грн.
Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 2 эт.
250 грн.
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
  • 26 м2
  • 2 / 4 эт.
6 375 грн.
Сдам офис в бизнес центре,2 эт.,26,5 кв.м.,1 комната, выполнен ремонт есть мебель,интернет,кондиционер,парковка.
Днепр, Соборный
офлайн
Агенція Нерухомості
На сайте с 16 апреля 2020