1  / 6
Оренда нової 2к квартири ЖК Варшавський 2 Перша здача! - фото 1
Оренда нової 2к квартири ЖК Варшавський 2 Перша здача! - фото 2
Оренда нової 2к квартири ЖК Варшавський 2 Перша здача! - фото 3
Оренда нової 2к квартири ЖК Варшавський 2 Перша здача! - фото 4
Оренда нової 2к квартири ЖК Варшавський 2 Перша здача! - фото 5
Оренда нової 2к квартири ЖК Варшавський 2 Перша здача! - фото 6

Оренда нової 2к квартири ЖК Варшавський 2 Перша здача!

Киев, Подольский

Пожаловаться
800 $
12 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 июля 2026, ID: 5166273
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 25 
  • С мебелью Да 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Описание
№3017

Здається в оренду сучасна та стильна квартира з новим ремонтом у житловому комплексі Варшавський - 2.
Адреса - вул. Олександра Олеся, 9 (будинок 10.2).

У будинку встановлений генератор, що забезпечує безперебійну роботу ліфтів, опалення та водопостачання на випадки відключення електроенергії.
Перша здача!

Квартира має зручне та функціональне планування!
- Окрема спальня з великим ліжком і ортопедичним матрацом
- Простора кухня-вітальня з обідньою зоною, де є вся необхідна побутова техніка: варильна індукційна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник. Багато полиць для зберігання речей!
- Затишна зона відпочинку з диваном і телевізором
- Санвузол, де встановлена тепла підлога

Квартира повністю укомплектована всім необхідним для Вашого комфортного проживання тут!
- Вбудована кухня із сучасною технікою
- Кондиціонери
- Телевізор
- Велика кількість місць для зберігання

Ідеальний варіант для однієї людини або пари.
Вартість - 800$ + комунальні послуги.
Обратная связь
Varshavsky House
офлайн
Похожие объявления
    7 000 грн.
    Сдам 1-к своя мебель и техника.Звоните. Залог.Риелтор 1005
    Днепр, Соборный
    Здам в оренду 3к квартиру вул. Левка Лук’яненка,21А Паркінг Все необхідне Днепр 20
      30 000 грн.
      Здам в оренду 3к квартиру по вул. Левка Лук’яненка ( Жуковського), 21а Квартира с гарним видом на місто, поверх 10/10, є технічний поверх, закритий двір, дитячий майданчик, дахова котельня. Загальна площа 130 м², простора кухня 15 м2, 3 окремі кімнати 75,1 м2 з сучасним ремонтом, 2 санвузли, гардеробна для зручного зберігання речей, 2 балкони та лоджія, кондиціонери у кожній кімнаті. Є все необхідне для комфортного проживання. Здається на тривалий термін сім'ї, можна з дітьми та дрібними тваринами. У випадку відключення світла працюють генератори на воду, опалення, ліфт. Квартира здається з одним парко місцем в підземному паркінгу. Вартість паркінгу 6000 грн ( сплачується окремо) Комунальні платежі сплачуються окремо.
      Днепр, Соборный
      Квартира 100 м2 в центрі міста. Днепр 18
        12 000 грн.
        Квартира 100 м2 в центрі міста. Святослава Хороброго 28. Квартира повністю без меблів (завжди використовувалася як офіс), але є ванна, газова колонка (тепла вода) і опалення газове. Декілька провайдерів інтернету. 3 кондиціонера (проводили діагностику, все працює) Заїзд в арку, є місце для авто, магнітний замок. Стан як на фото. Готові брати ВПО, можна тварини(оговорюються які і скільки), можна діти. Бажано на довгий строк (договір від пів року). заїджати можна з 27.09 1 місяць+гарантійний платіж+комісійні 12 000 грн+ коммун Комісія АН 100% 050 63 49 895, Телефонуйте
        Днепр
        офлайн
        Varshavsky House
        На сайте с 16 апреля 2020