1  / 13
оренда нежитлового приміщення - фото 1
оренда нежитлового приміщення - фото 2
оренда нежитлового приміщення - фото 3
оренда нежитлового приміщення - фото 4
оренда нежитлового приміщення - фото 5
оренда нежитлового приміщення - фото 6
оренда нежитлового приміщення - фото 7
оренда нежитлового приміщення - фото 8
оренда нежитлового приміщення - фото 9
оренда нежитлового приміщення - фото 10
оренда нежитлового приміщення - фото 11
оренда нежитлового приміщення - фото 12
оренда нежитлового приміщення - фото 13

оренда нежитлового приміщення

Дрогобыч

Пожаловаться
100 000 грн.
388 грн. за м²
15 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 июля 2025, ID: 4033044
Характеристики
  • Расположение Отдельное помещение 
  • Тип объекта Торгово-офисный центр 
  • Общая площадь 258 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо до вашої уваги комерційні приміщення в самому серці Дрогобича,Майдан Шевченка,1, ідеальні для бізнесу у сфері громадського харчування, торгівлі чи офісної діяльності:
Приміщення на 1-му поверсі – 258 м² + велика тераса
Ідеально підходить для ресторану, піцерії, кафе.
У приміщенні вже встановлено:*
- системи кондиціонування
- утеплення
- водонагрівач
- бак для води

Ціна: 100 000 грн в місяць.
Обратная связь
Оксана
офлайн
Похожие объявления
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы Днепр 8
  • 700 м2
  • 1 / 1 эт.
105 600 грн.
Сдам капитальный склад низ пр.Ивана Мазепы просп. (Петровского), охраняемая территория, 700 кв.м., высота 4,5 м., ворота 4 на 4 м.,есть комната для кладовщика. с/у., на 2 эт. офис с 2 комнат 180 кв.м., есть видео наблюдение, сигнализация,парковка.Также есть отапливаемый склад 47 кв.м.Цена уже с НДС.
Днепр, Чечеловский
Здам в оренду приміщення 60 м2 нежитловий фонд Генерала Пушкіна, 34б Днепр 10
  • 60 м2
18 000 грн.
Здам в оренду нежитловий фонд по вул. Ольгерда Бочковського (Генерала Пушкіна), 34б Загальна площа приміщення 60 м2, з ремонтом. Є світло, вода, опалення, кондиціонер, сан вузол. Окремий вхід. Підійде під будь-який бізнес, кабінет, офіс. Комунальні платежі сплачуються окремо.
Днепр, Шевченковский
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Киев 7
  • 17 м2
  • 4 / 5 эт.
726 грн.
Офісне приміщення 17 кв. м. видове у сучасному офісно-складському комплексі Пропонуємо до Вашої уваги комфортний для бізнесу офіс у сучасному офісно-складському комплексі за адресою: Велика Кільцева 4а/АШАН Здаються в довгострокову оренду офісн приміщення 17 кв.м., якє розташовано на четвертому поверсі. Вдала транспортна розв'язка, паркова зона, паркінг для вас та ваших гостей, презентабельна гостьова група, цілодобова охорона, поверхова система відеоспостереження, швидкісний інтернет від двох провідних провайдерів, домашня кав'ярня, відділення нової пошти та бізнес-сусідство – сприятливі умови для роботи та творчості. Кабінети світлі, є із зонуванням, оснащені опаленням (тепла підлога), кондиціонерами. Сучасний ремонт, скляний фасад, вікна з виходом на паркову зону. Ціна – 726 грн/м2 + комунальні платежі +експлуатаційні з урахуванням ПДВ. Крім цього, є вільні офісні приміщення різної квадратури від 17 кв. м.
Киев, Святошинский
офлайн
Оксана
На сайте с 16 апреля 2020