1  / 7
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ - фото 1
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ - фото 2
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ - фото 3
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ - фото 4
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ - фото 5
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ - фото 6
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ - фото 7

Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ

Киев, Печерский

Пожаловаться
1 200 $
6 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 февраля 2026, ID: 4810014
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 190 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 17 
  • С мебелью Да 
Описание
Оренда квартири, ЖК Митець, вул. Коновальця, Печерськ
Аренда квартиры, ЖК Художник, ул. Коновальца, Печерск

Дворівнева квартира 190 м² у ЖК «Митець» — простір, що підкреслює ваш статус

Відкрийте для себе новий рівень комфорту в сучасному житловому комплексі «Митець» на вул. Коновальця, 32Б. Це не просто квартира — це 190 м² свободи, світла та можливостей для створення інтер’єру, який повністю відображатиме ваш стиль і характер.

П’ять окремих кімнат дозволяють легко організувати ідеальний простір для великої родини, облаштувати домашній офіс, творчу студію чи затишну гостьову зону. Дворівневе планування дарує відчуття приватності та гармонійного зонування: перший рівень — для активного життя й зустрічей, другий — для відпочинку та особистого простору.

Квартира пропонується без меблів — жодних чужих рішень, лише чисте полотно для вашої дизайнерської ідеї. Водночас вона оснащена всією необхідною технікою, тож ви зможете заселитися одразу після покупки.

Сучасний будинок, престижна локація та розвинена інфраструктура поруч створюють ідеальний баланс між динамікою міста та комфортом щоденного життя. Це вигідна інвестиція у якість, статус і майбутнє.
#A27113
Обратная связь
THE CAPITAL Оболонь
офлайн
Похожие объявления
Оренда квартири в Iq House Днепр 7
    25 000 грн.
    ЗАСЕЛЕННЯ 31.12.25 Покази і завдаток вже зараз. Оренда квартири в Iq House Одна спальня + кухня-студія 3/10 50 кв.м Балкон Всі меблі, техніка і посуд є. Вартість оренди 25000 грн 0678342781
    Днепр
    Сдается комната в общежитии, Леваневского Белая Церковь 4
      2 700 грн.
      Сдается комната в общежитии, Леваневского В комнате есть: космет. ремонт, необходимая мебель, холодильник. Кухня на 4 семьи, есть бойлер и душ кабина на 2 комнаты. Состояние хорошее. Удобная развязка транспорта. 2700 + ком. 0972589273 Раиса. Звоните!!!
      Белая Церковь
      Здається 1 - на квартира, Піонерська Белая Церковь 6
        8 000 грн.
        Здається 1 - на квартира, Піонерська В квартирі є: меблі і техніка (холодильник, бойлер, телевізор, пральна машина). Хороший стан житла. Удобна розвязка транспорта. 8000 + ком. 0972589273 Раїса. Телефонуйте.
        Белая Церковь
        офлайн
        THE CAPITAL Оболонь
        На сайте с 16 апреля 2020