1  / 13
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 1
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 2
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 3
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 4
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 5
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 6
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 7
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 8
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 9
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 10
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 11
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 12
Оренда квартири Вишгород , Набережна. - фото 13

Оренда квартири Вишгород , Набережна.

Вышгород

Пожаловаться
32 000 грн.
400 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 августа 2026, ID: 5191850
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Отделение почты 
Описание
Світла 3-кімнатна квартира з автономним живленням (2 санвузли, 6 поверх)
Здам якісну та теплу квартиру для комфортного проживання. Житло повністю облаштоване технікою та меблями, робилося для себе.
Головне про квартиру:
• Автономність: встановлено інвертор на 3000 Вт (світло , холодильник та інтернет працюють під час відключень) та бойлер на 100 літрів.
• Зручність: 2 окремі санвузли (є і повноцінна ванна, і душова кабіна).
• Комфорт: 6 поверх із 15, будинок дуже теплий. Ліфт працює при відсутності світла.
3 кондиціонера .
Інфраструктура поруч:
У пішій доступності супермаркети Silpo, АТБ, Novus, McDonald’s, школа та зупинки транспорту.
Квартира готова до заселення. Шукаємо охайних орендарів на тривалий термін.
Ціна: 32000,00 грн + комунальні + залог у розмірі 1 місяць.
З усіх питань та для запису на перегляд — телефонуйте або пишіть у месенджери.
Обратная связь
Наталія
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Вишгородський, Вишгород, 19800 грн./міс. Вышгород 20
    19 800 грн.
    Оренда затишної 2-кімнатної квартири у Вишгороді м. Вишгород, вул. Василя Симоненка, 8 До Вашої уваги пропонується в довгострокову оренду затишна 2-кімнатна квартира, розташована на 1 поверсі у тихому районі центральної частини Вишгорода. У квартирі виконано свіжий ремонт близько двох років тому, тому житло повністю готове до комфортного проживання. Квартира дуже тепла та затишна, укомплектована необхідними меблями й побутовою технікою. Для Вашої зручності встановлені газова плита та посудомийна машина. Окремою перевагою квартири є її розташування недалеко від Києва. Зручна транспортна розвязка дозволяє швидко та комфортно дістатися до столиці як власним автомобілем, так і громадським транспортом. У квартирі є: Газова плита. Посудомийна машина. Необхідні меблі. Побутова техніка. Переваги квартири: 2 кімнати. 1 поверх. Центр міста Вишгород. Тепла квартира. Тихе місце. Великий балкон-лоджія. Окреме місце для зберігання речей. Затишний двір. Доглянута прибудинкова територія з ландшафтним дизайном та квітами. Дуже охайний підїзд. Комунальні платежі: Взимку орієнтовно 4 000 грн/місяць. Влітку орієнтовно 2 000 грн/місяць. Інтернет 300 грн/місяць. Додатково: Послуги прибиральниці 1 раз на місяць 2 000 грн. Орендна плата 19 800 грн/місяць. Умови оренди: Довгострокова оренда. Без домашніх тварин. Без дітей. Шукаємо порядного орендаря. Інфраструктура: Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться магазини, супермаркети, аптеки, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту та все необхідне для комфортного життя. Зручний виїзд до Києва робить цю локацію особливо привабливою для тих, хто працює або часто буває в столиці. Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд. Відеоогляд. 1. https://youtube.com/shorts/5_6lfRfF_rc?si=39NvwS_q0nRH2E5q 2. https://vt.tiktok.com/ZS4f4Mk46/ 3. https://www.instagram.com/reel/Dbl_h4YotK5/?igsh=MTIxdzQyczY1bXp5 Локація. maps.app.goo.gl/GCRUXhP7UVXqNyB89?g_st=ic Дякую за увагу та довіру. До зустрічі з GoldenKeyWithIrina. комісія: 50%
    Вышгород
    Сдам 2к.квартиру ул. Рабочая Днепр 9
      7 500 грн.
      Сдам 2к.квартиру ул. Рабочая 3/5 эт. В квартире есть вся необходимая мебель и техника- стиральная машина, холодильник, телевизор, колонка. Все чисто, красиво и без запахов. Балкон остеклен МП. По всем более детальным вопросам прошу звонить или писать в телеграмм, на сообщение здесь могу не ответить.
      Днепр, Чечеловский, Рабочая
      Сдам 3к.квартиру Гагарина Днепр 14
        15 000 грн.
        Сдам 3к.квартиру Гагарина / ТЦ Дафи 7/9 эт. кирп. Просторная квартира. 76 м2. Все комнаты раздельные, с.узел совмещенный, гардероб. Балкон и лоджия остеклены. В квартире есть вся необходимая мебель и техника. Возле дома, транспортная развязка, ТЦ, супермаркеты, магазины, почта, банки и все необходимое для комфортной жизни. По всем более детальным вопросам прошу звонить.
        Днепр, Шевченковский, Гагарина
        офлайн
        Наталія
        На сайте с 16 апреля 2020