1  / 20
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 1
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 2
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 3
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 4
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 5
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 6
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 7
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 8
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 9
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 10
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 11
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 12
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 13
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 14
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 15
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 16
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 17
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 18
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 19
Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт - фото 20

Оренда квартири на вул. Шевченка, Семицвіт

Львов, Шевченковский

Пожаловаться
1 500 $
11 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4982737
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 135 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Планировка Многоуровневая 
Описание
Оренда дворівневої квартири у новобудові на вул. Шевченка, ЖК Семицвіт.

Загальна площа — 135 кв.м., квартира розташована на 8-му поверсі. Три ізольовані спальні та простора кухня-вітальня. Кожна кімната обладнана гардеробною, що забезпечує додатковий комфорт у користуванні простором.

Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Панорамні вікна забезпечують багато природного світла та створюють відчуття простору.

У квартирі передбачено три санвузли: гостьовий на першому рівні з пральною та сушильною машинами, основний санвузол із душовою кабіною на другому рівні, а також окремий санвузол у головній спальні з ванною та душем.

Кухня оснащена якісними меблями та сучасною вбудованою технікою, включаючи посудомийну машину.

На першому рівні встановлено водяний підігрів підлоги (кухня-вітальня, коридор, санвузол), а також підлогові радіатори від індивідуального котла. Квартира додатково обладнана припливно-витяжною системою вентиляції.

Локація є однією з ключових переваг: квартира знаходиться у безпосередній близькості до центру Львів. У пішій доступності — численні кафе, спортивні зали, супермаркети, зокрема «Сільпо», а також інші об’єкти інфраструктури, необхідні для комфортного життя.

Вартість оренди: 1500 доларів.
Обратная связь
Олександр
офлайн
Похожие объявления
Аренда 2 комнатной с Ремонтом Измаил 5
    300 $
    Аренда 2 комнатной квартры с новым ремонтом. Мебель и бытовая техника вся в квартире новая Р-он первой школы....без животных 300 у.е +коммунальные АН AVENUE 0671919195 0931919195
    Измаил
    Здам 2-кімнатну квартиру в ЖК IQ House Моссаковского 7 Днепр 4
      30 000 грн.
      Здам 2-кімнатну квартиру в ЖК IQ House Моссаковского 7 ???? 8 поверх із 11 ???? Площа — 66 м² ↕️ Висота стелі — 3,1 м • окрема спальня • кухня-студія • шафау коридорі • шафа у спальні • балкон ✅ посудомийна машина, барна стійка ✅ кондиціонер ✅ телевізор у кухні-студії ✅ тепла підлога в зоні плитки У будинку встановлено 2 генератори — ліфти працюють. ????‍????‍???? Можна з дітьми. ???? Можна з маленькими вихованими песиками. ???? Заселення з 04 червня ???? Дивитися можна вже. Масленникова Ольга
      Днепр, Соборный
      Здається 2 - на квартира, Леваневського Белая Церковь 8
        9 000 грн. Торг
        Здається 2 - на квартира, Леваневського В квартирі є: меблі і техніка (холодильник, бойлер, телевізор, пральна машина). Задовільний стан житла. Балкон і кухня - МПО. Хороший стан житла. Удобна розвязка транспорта. Оперативний показ. 9000 + ком. (торг) +380972589273 Раїса. Телефонуйте.
        Белая Церковь
        офлайн
        Олександр
        На сайте с 16 апреля 2020