1  / 16
Оренда квартири довгостроково - фото 1
Оренда квартири довгостроково - фото 2
Оренда квартири довгостроково - фото 3
Оренда квартири довгостроково - фото 4
Оренда квартири довгостроково - фото 5
Оренда квартири довгостроково - фото 6
Оренда квартири довгостроково - фото 7
Оренда квартири довгостроково - фото 8
Оренда квартири довгостроково - фото 9
Оренда квартири довгостроково - фото 10
Оренда квартири довгостроково - фото 11
Оренда квартири довгостроково - фото 12
Оренда квартири довгостроково - фото 13
Оренда квартири довгостроково - фото 14
Оренда квартири довгостроково - фото 15
Оренда квартири довгостроково - фото 16

Оренда квартири довгостроково

Киев, Соломенский

Пожаловаться
23 500 грн.
452 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 мая 2026, ID: 4983598
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 22 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, ЖД станция 
Описание
Пропонується в довгострокову оренду відмінна, світла, затишна, дуже тепла одна кімнатна квартира. Солом янський район, вул Волинська 10 , 3 поверх 25 эт. цегляного будинку.
Будинок розташований на тихій закритій шлагбаумом територією, що охороняється. Тут же є автостоянка.Загальна площа квартири 52 м2,/ спальня 12 м2,/ вітальня-студія 22 м2. окрема спальня і велика кухня студія . Сучасне планування, великий коридор, шафа купе на всю стіну в середені вбудована прасувальна дошка. Квартира укомплектована усім необхідним для комфортного проживання. (кондиціонер, пральна машина, варочна поверхня, духова шафа, ТВ, бойлер ГВ) . Велика лоджія . Опалювання центральне, Спільний санвузол. Покриття підлог плитка -ламинат, є підігрівання підлоги у ванній кімна. Вид з вікон у двір у дворі дитячи і спортивні майданчики. У пішій доступності парк, супермаркет Фора, аптека, поліклініка. Чистий під'їзд, 2 ліфти . Хороша транспортна розв'язка. Поруч Севастопольска площа. До метро Вокзальна 10 хв на авто.
Обратная связь
Ирина
офлайн