1  / 3
Оренда комерційного приміщення по вул. Тютюнників - фото 1
Оренда комерційного приміщення по вул. Тютюнників - фото 2
Оренда комерційного приміщення по вул. Тютюнників - фото 3

Оренда комерційного приміщення по вул. Тютюнників

Львов

Пожаловаться
10 400 грн.
260 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 14 ноября 2024, ID: 3264410
Характеристики
  • Общая площадь 40 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Нет 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Здається в оренду офісне приміщення по вулиці Тютюнників у Галицькому районі Львова.
Приміщення площею 40 м.кв. на 4-му поверсі 6-ти поверхового офісного центру.
Розміщення даного приміщення навпроти сходової клітки.
Суміжний санвузол на поверсі з окремим приміщенням для куріння.
Вартість оренди 260 грн з ПДВ за кв.м. + КП. Індивідуальний лічильник на електроенергію.
Приміщення опалюється, будинок має власну точку роздачі тепла тому в приміщенні завжди тепло.
Наявне паркомісце як на вулиці біля офісної будівлі, так і у закритому дворику під шлахбаун, ведеться відеонагляд, наявна охорона.
Є можливість узгодити графік роботи.
Обратная связь
Ірина XHOUSE
офлайн
Похожие объявления
Аренда склада на Левом берегу Днепр Самар 8
  • 1270 м2
  • 1 / 1 эт.
89 000 грн.
Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 1270кв.м. (а саме два поруч склада 843 кВ.м та 432 кВ.м ) Можна орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
Самар
Оренда приміщення Самар 5
  • 840 м2
  • 1 / 1 эт.
60 000 грн.
Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 840 кВ.м (12*70) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 430 кВ.м (12*36) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
Самар
Сдам склад в аренду Левый берег Днепр Самар 11
  • 430 м2
  • 1 / 1 эт.
35 000 грн.
Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 432 кВ.м (12*36) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 843 кВ.м (12*70) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
Самар
офлайн
Ірина XHOUSE
На сайте с 16 апреля 2020