1  / 19
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 1
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 2
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 3
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 4
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 5
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 6
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 7
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 8
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 9
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 10
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 11
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 12
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 13
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 14
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 15
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 16
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 17
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 18
Оренда комерційного приміщення 78м2 біля  ринку у ЦЕНТРІ міста - фото 19

Оренда комерційного приміщення 78м2 біля ринку у ЦЕНТРІ міста

Черновцы

Пожаловаться
28 900 грн.
371 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4992136
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Общая площадь 78 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Нет 
  • Меблирование Нет 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Здається в оренду комерційне приміщення площею 78м²
на вул. Дмитра Загули 6, одразу біля нижнього заїзду до ринку на Рязані. Локація з високою прохідністю.

Приміщення вільного призначення. Оснащене сигналізацією, ролоками на вікнах та дверях, датчиками руху, відеонаглядом, стабілізатором напруги. Комерційний тариф, одна фаза світла, індивідуальне газове опалення. Є опто інтернет і частково меблі як на фото.

Два окремі входи. Додатково є підвальне приміщення площею 15м², яке закривається та може слугувати складом.

Підходить під будь-який вид діяльності. Можна облаштовувати під свої задачі, є всі умови для старту.

Вартість відповідає ринку. Готовий до діалогу та організації перегляду.
Телефонуйте.
Обратная связь
Олег Вишнівський
офлайн