1  / 20
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 1
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 2
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 3
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 4
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 5
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 6
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 7
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 8
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 9
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 10
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 11
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 12
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 13
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 14
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 15
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 16
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 17
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 18
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 19
Оренда комерційних приміщень на Дворецькій - фото 20

Оренда комерційних приміщень на Дворецькій

Ровно

Пожаловаться
160 000 грн.
160 000 грн. за м²
16 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 ноября 2023, ID: 2320584
Характеристики
  • Общая площадь 1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Нет 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Оренда комплексу виробничих , складських , офісних приміщень на Дворецькій , район Агропереробки .

Загальна площа приміщень . 1600 м 2, 30 соток землі приватизовані .



Огороджена асфальтована територія з власним КПП , парковкою і заїздом великогабаритного вантажного транспорту , рампою .

Використовувалось , як виробництво харчової промисловості , фасування і виробництво спецій , харчових добавок .

Комунікації: потужність електроенергії 50 кВТ , централізована вода , каналізація , газ , власна котельня два газових котли на обігрів приміщень і води . Душеві , туалети .

Сухі складські приміщення з рампою та офісними приміщеннями .

Під’їзд жд колії 15 м від складських приміщень , система вентиляції і відеоспостереження , охорона .

160000 грн

100 грн /м2 .
Обратная связь
Агентство нерухомості БлагоДар
офлайн
Похожие объявления
Сдам отапливаемое помещение под склад, Ивана Мазепы просп Днепр 5
  • 41 м2
  • 1 / 1 эт.
9 000 грн.
Сдам отапливаемое помещение 41 кв.м,можно под склад,есть вода, охрана,парковка,Ивана Мазепы проспект(низ).
Днепр, Новокодакский
ОРЕНДА: Фасад 56 м² у «царському» будинку (Центр) Киев 19
  • 56 м2
  • 1 / 5 эт.
600 $
ОРЕНДА: Фасад 56 м² у «царському» будинку (Центр) Пров. Бехтеревський, 13 | Ідеально під нотаріуса, стоматологію, барбершоп або статусний офіс! Площа 56 м², стеля 4 метри, якісний ремонт. Фасадний вхід + презентабельна вхідна група. Мокрі точки у кожному кабінеті (готові виводи під крісла/мийки). Закритий двір та власна парковка. Нежитловий фонд, на 1-му поверсі лише офіси. Є власна кухня та санвузол. Престижна локація, тихий центр! Ціна $600/міс +380973562483
Киев, Шевченковский
об’єкт сфери послуг Київ, Солом`янський, 15000 грн./міс. Киев 11
  • 14.7 м2
  • 1 / 5 эт.
15 000 грн.
strongДо вашої уваги пропонується комерційне приміщення площею 14,7 м з ремонтом, розташоване на цокольному поверсі, що сьогодні є особливо актуальним та комфортним під час повітряних тривог. strong Адреса: вул. Рудницького, 2 чудова локація з хорошою транспортною розв’язкою та інфраструктурою. Приміщення ідеально підійде для: салону краси масажного кабінету майстрів брів та вій косметології офісу або студії Розглядається також суборенда або спільна оренда простору. Можлива оренда з правом викупу . Запрошую на перегляд. Звертайтесь у приватні повідомлення або за телефоном. emДо зустрічі з GoldenKeyWithIrina. em/em/em/strong/strong об’єкт сфери послуг, кількість приміщень: 1
Киев
офлайн
Агентство нерухомості БлагоДар
На сайте с 16 апреля 2020