1  / 9
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 1
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 2
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 3
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 4
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 5
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 6
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 7
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 8
Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету - фото 9

Оренда комерції з ремонтом біля Податкового університету

Ирпень

Пожаловаться
14 350 грн.
350 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4989143
Характеристики
  • Расположение Цокольный этаж / подвал 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 41 м2
  • Санузел Нет 
Описание
Оренда комерційного приміщення з ремонтом.

Розташоване в цокольному приміщенні, вхід з фасаду, загальний.

Локація - Податковий університет.

Загальна площа 41 м2.
Має 3 вікна (встановлено грати), невелике зонування на 2 блоки.
В наявності мокра точка.
Санвузол на поверсі ( оренда 900 грн. в особисте користування).

Гарна локація для будь-якого виду бізнесу (раніше була оренда під меблевий магазин, офіс, комп'ютерний клуб).

Поруч продуктовий магазин, зупинка громадського транспорту.
Заселений будинок, прохідне місце та жвава локація.

Ціна 350 грн/м2, 14350 грн.
Гарантійний платіж- 1 місяць оренди.
Комісія- 50% від плати за 1 місяць оренди.

Звертайтесь за деталями, організуємо перегляд на зручний для Вас час.
Обратная связь
Людмила АН Альянс
офлайн