1  / 20
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 1
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 2
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 3
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 4
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 5
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 6
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 7
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 8
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 9
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 10
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 11
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 12
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 13
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 14
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 15
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 16
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 17
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 18
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 19
Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2 - фото 20

Оренда комерції 55м2 з ремонтом , Буча, поряд Річ Таун, Прорізна-2

Буча

Пожаловаться
30 000 грн.
545 грн. за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 мая 2026, ID: 4988385
Характеристики
  • Расположение Отдельное здание 
  • Тип объекта Торгово-офисный центр 
  • Общая площадь 55 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Оренда комерційних приміщень в м.Буча, вул. Мрії
Топ-локація в густо заселеному мікрорайоні, поблизу з Варшавською трасою.

Поверховість - 3
1 поверх площею 250м2
- розподіл приміщень можливий по 125м2 з окремими вхідними групами;
- також можливий розподіл на менші площі з окремими вхідними групами!.
2 поверх площею 210 м2 та тераса
- приміщення по 155м2 та 55м2 з власними виходами на терасу.
3 поверх площею 205м2 + вихід на балкон.

Характеристики:
- опалення - тепла газова підлога (3 поверх зі змогою виведення радіаторів)
- електрика 50 кВт (з можливістю збільшення)
- центральна вода
- центральна каналізація
- комунікації виведені в приміщеннях;
- висота стелі
1 поверх - 3.6 м
2 поверх - 3.3 м

- достатня кількість паркомісць!

Вартість м2 :
1 поверх - 650 грн/м2 (окрема вхідна група з фасаду)
2 поверх - 550 грн/м2
3 поверх - 450 грн/м2

Ідеальний формат для ведення будь-якого бізнесу:
- салон краси;
- студія йоги , стретчингу та пілатесу;
- кавʼярня, кафе, заклад харчування;
- клініка, стоматологія;
- центр дитячого розвитку, школа іноземних мов;
- офісне приміщення або хаб ворк - спейс;
- жіночий простір;
- фотостудія;
- бутик або шоу-рум;
- магазин іграшок та дитячих товарів;
- та інші варіанти.

Поряд ЖК Річ Таун Буча, На Прорізній , Парк Таун та приватні сектори, навпроти супермаркет NOVUS, що забезпечує велику кількість потенційних клієнтів/гостів для Вашого бізнесу.
Атмосфера місця зачаровує та ідентичної пропозиції на ринку немає!

Для запису на перегляд та детальнішої інформації телефонуйте!
06******79
Наталія, АН Green City
Обратная связь
Наталія
офлайн