1  / 20
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 1
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 2
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 3
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 4
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 5
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 6
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 7
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 8
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 9
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 10
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 11
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 12
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 13
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 14
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 15
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 16
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 17
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 18
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 19
Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією - фото 20

Оренда Кімнати в гуртожитку ЛяляРатушна зі своєю лоджією

Винница

Пожаловаться
7 000 грн.
250 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4972842
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 28 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Да 
  • Тип дома Общежитие 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Душевая кабина, Видеонаблюдение 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно с детьми 
Описание
Оренда кімнати в гуртожитку на Ляля Ратушній. Кімната знаходиться на третьому поверсі, зі своєю лоджією 6 метрів довжиною. Кімната велика , сонячна, 22 м.кв, два вікна з балконими дверима. Виходить в двір. В кімнаті завжди тепло, дві батареї. Кухня поруч через коридор. Душ і туалет на 3 кімнати. Новий двоспальний розкладний диван, шафа купе для речей, стіл столовий, стіл письмовий, тумбы. Побутова техніка холодильник, мікрохвильова піч, електричний чайник, пилосос. Високошвидкісний Інтернет заведено.
Дзвоніть, домовимося про перегляд.
Обратная связь
Світлана
офлайн