1  / 8
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 1
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 2
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 3
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 4
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 5
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 6
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 7
Оренда кімнати по вулиці Хоткевича - фото 8

Оренда кімнати по вулиці Хоткевича

Львов, Сиховский

Пожаловаться
5 500 грн.
92 грн. за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5025335
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Да 
Описание
Оренда кімнати в 3х кімнатній квартири, в одній кімнаті проживає власниця одна кімната закрита.
По вулиці Хоткевича на 2 із 9 поверхів, місто Львів.
Централізоване опалення.
Квартира обладнана меблями та побутовою технікою:
на кухні вбудований кухонний гарнітур, холодильник, мікрохвильова піч,
санвузол роздільний, у ванній кахель, пральна машина, бойлер.
Код об'єкта 17125
Обратная связь
Анастасія
офлайн