1  / 4
Оренда гаража в Дачному кооперативі. АГК ДАЧНИЙ - фото 1
Оренда гаража в Дачному кооперативі. АГК ДАЧНИЙ - фото 2
Оренда гаража в Дачному кооперативі. АГК ДАЧНИЙ - фото 3
Оренда гаража в Дачному кооперативі. АГК ДАЧНИЙ - фото 4

Оренда гаража в Дачному кооперативі. АГК ДАЧНИЙ

Умань

Пожаловаться
1 900 грн.
79 грн. за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4874837
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 24 м2
  • Комфорт Яма 
Описание
Оренда гаража в Дачному кооперативі. АГК ДАЧНИЙ - м.Умань вул.Залізняка 10а

Є світло , яма ,стяжка підлоги,поштукатурений.

Ціна вказана за місяць +світло по лічильнику

Телефонуйте або пишіть - відповім на ваші питання.
Обратная связь
Ярослав
офлайн