1  / 3
Оренда гаража 5- та школа - фото 1
Оренда гаража 5- та школа - фото 2
Оренда гаража 5- та школа - фото 3

Оренда гаража 5- та школа

Полтава

Пожаловаться
3 900 грн.
195 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5023668
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 20 м2
  • Комфорт Яма, Спальное место 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
Описание
Район 5-ї школи ,вул Рєпіна. Спочатку перед гаражем ворота, а потім ще двері самого гаражу. Світла немає. Тихий ,зручний район, ближній центр, гарні сусіди.Ще додаткові двері з боку гаражу. Є яма.
Обратная связь
Наталія
офлайн