1  / 5
Оренда фасаду 57 м2 ЖК «Avalon Yard» на вулиці Замарстинівська - фото 1
Оренда фасаду 57 м2 ЖК «Avalon Yard» на вулиці Замарстинівська - фото 2
Оренда фасаду 57 м2 ЖК «Avalon Yard» на вулиці Замарстинівська - фото 3
Оренда фасаду 57 м2 ЖК «Avalon Yard» на вулиці Замарстинівська - фото 4
Оренда фасаду 57 м2 ЖК «Avalon Yard» на вулиці Замарстинівська - фото 5

Оренда фасаду 57 м2 ЖК «Avalon Yard» на вулиці Замарстинівська

Львов, Шевченковский

Пожаловаться
800 $
14 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 января 2025, ID: 3491291
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 57 м2
Описание
Оренда фасаду 57 м2 ЖК «Avalon Yard» на вулиці Замарстинівська

Загальна площа: 57 м2
- Планування (кількість кімнат, колон): open space, заплановані санвузли
- Кількість рівнів: 1
- Стан ремонту: 0 цикл
- Електрика: 15 кВт
- Можливість паркування – наявність паркомісць біля будинку
- Опалення – індивідуальне, наявний котел
- Санвузли – підведені всі комунікації
- Можливість другого входу – нема

Ціна - 800$

Це ідеальне приміщення під будь який бізнес! Панорамні вікна, висота стелі 4,6 м. Жк преміум класу в престижному районі міста!

Власник робить базовий ремонт (теплі підлоги, стяжка, сантехніка)
Початкова ціна 14$, +1$ кожного року (протягом 3х років)
Обратная связь
Аріна Commerce Consult
офлайн
Похожие объявления
Оренда приміщення Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 1 эт.
19 500 грн.
Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 2 эт.
250 грн.
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
  • 26 м2
  • 2 / 4 эт.
6 375 грн.
Сдам офис в бизнес центре,2 эт.,26,5 кв.м.,1 комната, выполнен ремонт есть мебель,интернет,кондиционер,парковка.
Днепр, Соборный
офлайн
Аріна Commerce Consult
На сайте с 16 апреля 2020