1  / 6
Оренда фасадного приміщення 200+ м² / м. Олександрія, Софіївська 6 - фото 1
Оренда фасадного приміщення 200+ м² / м. Олександрія, Софіївська 6 - фото 2
Оренда фасадного приміщення 200+ м² / м. Олександрія, Софіївська 6 - фото 3
Оренда фасадного приміщення 200+ м² / м. Олександрія, Софіївська 6 - фото 4
Оренда фасадного приміщення 200+ м² / м. Олександрія, Софіївська 6 - фото 5
Оренда фасадного приміщення 200+ м² / м. Олександрія, Софіївська 6 - фото 6

Оренда фасадного приміщення 200+ м² / м. Олександрія, Софіївська 6

Александрия

Пожаловаться
88 888 грн.
444 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 мая 2026, ID: 4986456
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Торгово-офисный центр 
  • Общая площадь 200 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Об’єкт розташований у місті Олександрія у сформованому житловому районі з розвиненою комерційною та соціальною інфраструктурою.

Координати: 48.665613, 33.112979
До центральної торгової вулиці міста — 6–7 хв пішки (~400–500 м)
Зупинка громадського транспорту — 150 м (~2 хв пішки)

ОТОЧЕННЯ ТА ТРАФІК
Якірне оточення (1–3 хв пішки):
• Будівельний супермаркет — 1 хв (~20 м)
• Райдержадміністрація — 1 хв (~30 м)
• Автомийка — 1 хв (~20 м)
• Закрита автостоянка — 1 хв (~40 м)
Стабільний автомобільний і пішохідний потік
Комерційна зона (до 3 хв):
• Відділення Нова пошта — 150 м (~3 хв)
• Супермаркет “Купець” (~300 м²) — 150 м (~3 хв)
• Супермаркет “Оптовичок” (~100 м²) — 120 м (~3 хв)
Соціальна інфраструктура (до 5 хв):
• Районна лікарня — 300 м (~5 хв)
• Готель — 250 м (~5 хв)
• Піцерія — 250 м (~5 хв)
• Автошкола — 300 м (~5 хв)
• Автосервіс / автомагазин — 300 м (~4–5 хв)
Центральна зона міста (5–7 хв):
• Банк Sense Bank — 400 м (~5 хв)
• Роздрібна торгівля, сервіси, заклади харчування
• Центральний торговий комплекс (4 поверхи, високий трафік):
o кінотеатр
o спортзал
o магазини одягу
o Lviv Croissants
o інші торгові мережі

ТРАФІК
За результатами замірів:
• Пішохідний трафік: ~180 осіб/год
• Автомобільний трафік: ~400 авто/год
Замір проводився у ранковий період (08:10–08:20)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБ’ЄКТА