1  / 20
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 1
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 2
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 3
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 4
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 5
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 6
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 7
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 8
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 9
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 10
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 11
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 12
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 13
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 14
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 15
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 16
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 17
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 18
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 19
Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь. - фото 20

Оренда фасадних приміщень у ЖК Синергія Сіті! Різні площі! Ірпінь.

Ирпень

Пожаловаться
11 $
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 8 марта 2026, ID: 4828437
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Общая площадь 200 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Нет 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Оренда фасадних приміщень в житловому комплексі «Синергія Сіті» з активним пішохідним і автомобільним трафіком, що створює стабільний попит на комерційні послуги. Формат підходить для магазинів, шоурумів, салонів краси, медичних та косметологічних кабінетів, кав’ярень, офісів і студій. Комерційні приміщення знаходяться на повноцінному першому поверсі, мають декілька вхідних груп, з можливістю гнучкого формування площі від 30м2 до 200м2. Приміщення пропонуємо без ремонту у стані «після будівельників», що дає повну свободу у створенні індивідуального дизайну та адаптації під будь-який формат бізнесу.
В комплексі передбачено декілька комерційних приміщень різних площ і конфігурацій. Їх можна орендувати окремо або об’єднувати між собою, формуючи необхідний метраж та логіку простору. Такий формат «тетрісу» дає можливість масштабувати бізнес, розширюватися або трансформувати приміщення без прив’язки до стандартних планувань.
Великі панорамні вікна забезпечують максимальну кількість природного світла та працюють як ефективна вітрина, що привертає увагу з вулиці. Фасад добре проглядається, що ідеально підходить для брендів, сервісних компаній та бізнесів, яким важлива впізнаваність і постійний потік клієнтів.
Вартість 11$/м2. Індивідуально надаємо ремонтні канікули.

Агенція нерухомості NID з досвідом на ринку з 2009 року.
Ми допомагаємо знайти Ваш дім мрії. Працюємо за державними програмами , супроводжуємо кожен етап покупки та гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта
Телефонуйте - ми з радістю підберемо варіант , що підходить саме Вам!

"У зв'язку з відключеннями світла може бути відсутній зв'язок, тому телефонуйте нам в телеграм або вайбер за цим номером
*38************57
Обратная связь
Відділ продажу NID
офлайн
Похожие объявления
Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Луцк 7
  • 420 м2
50 000 грн.
Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 420 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок сусідніх приміщень, див. планування.) - розміри: 12х35,5 м (12х48м всього) - висота: 7 м - санвузол - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - може заїхати в середину TIR - е-потужність 35кВт на території - кранбалка 3т Вартість оренди - 120 грн за м.кв. Ольга Синиця
Луцк
Оренда складу з рампою Луцк 5
  • 180 м2
22 000 грн.
Оренда складу з рампою Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 180 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок цокольного поверху, див. планування.) - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - рампа - е-потужність 35кВт на території Вартість оренди - 120 грн за м.кв.
Луцк
Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая Днепр 4
  • 15 м2
  • 2 / 2 эт.
5 000 грн.
Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая-ул.Троицкая, 2 эт., выполнен ремонт, есть интернет, сигнализация,видео наблюдение, с/у, парковка.
Днепр, Шевченковский
офлайн
Відділ продажу NID
На сайте с 16 апреля 2020