1  / 5
Оренда частини приміщення в The Mall - фото 1
Оренда частини приміщення в The Mall - фото 2
Оренда частини приміщення в The Mall - фото 3
Оренда частини приміщення в The Mall - фото 4
Оренда частини приміщення в The Mall - фото 5

Оренда частини приміщення в The Mall

Винница, Ленинский

Пожаловаться
10 000 грн.
667 грн. за м²
21 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 августа 2024, ID: 3004439
Характеристики
  • Общая площадь 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Нет 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Асфальтированная дорога 
Описание
Відмінна можливість орендувати частину приміщення в одному з найпопулярніших торгових центрів міста.
Це ідеальне рішення для розвитку вашого бізнесу та залучення нових клієнтів.

Приміщення розташоване в активній частині торгового центру, що забезпечує великий потік відвідувачів.
Сусідні магазини та заклади створюють сприятливу атмосферу для вашого бізнесу.

Приміщення готове до використання та потребує мінімальних вкладень для запуску.
Зручне планування дозволяє ефективно використовувати кожен квадратний метр, що робить його ідеальним для різних видів діяльності – від продажу товарів до надання послуг.

Простора вітрина дозволяє ефективно демонструвати продукцію та привертати увагу потенційних клієнтів.
Якісне освітлення підкреслює переваги товарів або послуг, які ви пропонуєте.

Торговий центр має всі необхідні зручності – від просторих паркувальних зон до зручних входів та виходів, що забезпечує комфорт для вас і ваших клієнтів.

Запрошую Вас на перегляд, щоб особисто оцінити переваги цього приміщення!
Обратная связь
Ольга
офлайн
Похожие объявления
  • 50 м2
  • 1 / 5 эт.
750 грн.
Самая крупная аптечная сеть Украины срочно снимет помещения в Киеве и области помещения от 50 кв. и больше интересует только красная линия рассматриваем вознаграждение агентам
Киев
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Белогородка топ
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
вул. Княжий затон 14. Без комісії Киев 11
  • 68 м2
  • 1 / 16 эт.
45 000 грн. Торг
Оренда фасадного приміщення .Осокорки. вул. Княжий затон 14в, на розі з Дніпровською набережною. Перша лінія, фасад. 1 пов, н.ф., Фасад, окремий вхід Площа 68м2. - зал 26 м2 з вітринним вікном , з/в, 2 кімнати: 12м2 з вікном, та 8м2; хол 16м2. Сучасний ремонт в стилі «лофт» виконаний на 90%. Н 3м. 4 місця підведення води. Нова розводка електрики, 2 кондиціонера, бойлер 80л. Охоронна та пожежна сигналізація. Опалення – індивідуальне, електро. Найбільш населений район столиці. Зручна транспортна розв'язка, насичений пішохідний трафік. Навпроти входу зупинка громадського транспорту. Поруч ТЦ Аркадія та Рівер молл, ст. метро Осокорки – 650 метрів. Сусіди - ресторан, "Лазер-хаус", стоматологія, нотаріус та ін.
Киев, Дарницкий
офлайн
Ольга
На сайте с 16 апреля 2020