1  / 20
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 1
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 2
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 3
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 4
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 5
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 6
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 7
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 8
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 9
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 10
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 11
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 12
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 13
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 14
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 15
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 16
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 17
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 18
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 19
Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату - фото 20

Оренда бюджетної квартири в р-ні м’ясокомбінату

Черкассы

Пожаловаться
7 000 грн.
147 грн. за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 апреля 2026, ID: 4908395
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 47.7 м2
  • Площадь кухни 5.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Хрущевка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Аптека, Отделение почты 
Описание
Здається в оренду бюджетна компактна 3-кімнатна квартира в р-ні м'ясокомбінату по вул.Смілянська.
Термін оренди не визначений. Квартира одночасно перебуває у продажу. Деталі та умови по телефону.

Планування квартири складається з трьох кімнат (одна з яких прохідна, з балконом), кухні, коридору та роздільного санвузла.
Квартира в простому житловому стані, - відповідно до фото.
Опалення та гаряче водопостачання - централізовані.
Встановлені всі лічильники.
Вартість оренди 7000 грн/міс.+комунальні послуги. Додатково вноситься страхова сума (повертається при звільненні квартири), комісія АН 50% одноразово за фактом заселення.
Обратная связь
Олена
офлайн