1  / 20
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 1
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 2
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 3
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 4
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 5
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 6
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 7
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 8
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 9
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 10
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 11
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 12
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 13
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 14
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 15
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 16
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 17
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 18
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 19
Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці - фото 20

Оренда будинку в білому мармурі, КМ Балатон, Нові Петрівці

Новые Петровцы

Пожаловаться
5 000 $
11 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 января 2026, ID: 4700543
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 435 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 соток
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Автоматические ворота, Подсобные помещения, Баcсейн 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Детская площадка 
Описание
Аренда дома в белом мраморе, КМ Балатон, Новые Петровцы
#29748 Оренда розкішного будинку в білому мармурі в котеджному містечку “Балатон”, Нові Петрівці.

Пропонується в довгострокову оренду елегантний двоповерховий будинок площею 435 м², розташований у престижному, закритому котеджному містечку «Балатон», лише за 5 км від Києва.

Будинок вражає вишуканим авторським дизайном і якістю виконання:

5 окремих кімнат, 4 санвузли, простора кухня-їдальня 45 м²;

кімната сімейного відпочинку / домашній кінотеатр із проектором;

камінна зала для затишних вечорів;

тераса та відкритий басейн з лаунж-зоною;

дорогий ремонт із використанням натурального білого мрамора;

італійська кухня, сантехніка Kerasan;

підігрів підлог (мармурові підлоги на 1 поверсі, у ванних та гардеробних на 2 поверсі);

відеоспостереження, сигналізація, автоматичні ворота.

Будинок повністю укомплектований меблями та побутовою технікою преміум-класу - готовий до проживання без додаткових витрат.

Ділянка 12 соток – доглянута територія з басейном, зонами відпочинку, двома місткими гаражами.

Локація:
Закритий котеджний містечко «Балатон», Нові Петрівці – всього 20 км до Майдану Незалежності. Поруч – яхт-клуб, Київське море, Дніпро, Десна, мальовничі зони для прогулянок та відпочинку.

Будинок ідеально підійде для комфортного проживання батьківщини, яка цінує якість, простір та спокій поблизу столиці.
Обратная связь
cottage.rent.sale.kiev
офлайн
Похожие объявления
Здається будинок Нежин 4
    4 000 грн.
    здається частина будинку.з меблями холодильник телевізор
    Нежин
    Аренда части дома в Балабановке с индивидуальным входом Николаев 7
      3 500 грн.
      Аренда части дома в Балабановке с индивидуальным входом. Сдаю в аренду часть дома в Балабановке с индивидуальным входом - 2 этаж дома, уютная большая комната с балконом и кухней. Все удобства. Есть вся необходимая мебель и техника для проживания. Для семейной пары, одного, можно для командировочных. Приглашаю к просмотру и аренде, звоните !
      Николаев, Корабельный, Балабановка
      Терміново!Здам в оренду будинок з басейном Таїрова, вул. Ак. Вавілова, Київський р-н, Одеса Одесса 15
        1 500 $
        Терміново!Здам будинок з басейном на Таїрова! Ідеально для комфортного життя та літнього відпочинку! Здам 4-кімнатний будинок площею 300 кв.м на вулиці Вавилова Академіка в Київському районі Одеси. - Будинок збудований з екологічного кримського черепашника та відрізняється якісним ремонтом. До будинку підведено всі міські комунікації, включаючи центральну каналізацію. - Двоконтурний газовий котел для опалення. - Простора кухня з виходом у зону барбекю та окрему їдальню-вітальню з каміном. – Кабінет на першому поверсі. - Майстер-спальня зі своїм санвузлом та вбиральні. - Три окремі спальні та тераса на другому поверсі. - Окремий гараж на три автомобілі. - Зручний заїзд та правильної форми ділянка 6 соток з широким фасадом. Переваги розташування та зручності: -Великий басейн: Насолоджуйтесь прохолодою в спекотні літні дні! Ідеальне місце для релаксу та веселощів. -Зона барбекю: Відмінно обладнаний простір для приготування улюблених страв на грилі та проведення незабутніх вечорів із друзями та родиною. - Прекрасне розташування будинку дозволить вам насолоджуватися близькістю моря та зеленого гаю, маючи при цьому всі необхідні зручності міського життя під рукою. - Розвинена інфраструктура: У кроковій доступності розташовані супермаркети "Сільпо", "Копійка", "Таврія В", ринки "Київський" та "Південний". - Освітні заклади: Поруч знаходяться школи 85, 89 та дитячі садки 106. Відмінна транспортна розв'язка: Зручне сполучення з будь-якою точкою міста завдяки близькості зупинок тролейбусів 7 та 12, трамваїв 3 та 26, а також маршрутних таксі 148, 149, 175, 197, 280. Не пропустіть можливість зняти цей прекрасний будинок! Телефонуйте зараз! https://ah-era.rem.ua/ua
        Одесса, Киевский
        офлайн
        cottage.rent.sale.kiev
        На сайте с 16 апреля 2020