1  / 20
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 1
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 2
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 3
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 4
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 5
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 6
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 7
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 8
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 9
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 10
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 11
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 12
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 13
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 14
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 15
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 16
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 17
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 18
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 19
Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги - фото 20

Оренда автономного офісу в центрі Києва, БЦ Carnegie Tower, Карнеги

Киев, Печерский

Пожаловаться
7 000 $
34 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 января 2026, ID: 4674790
Характеристики
  • Расположение Другое 
  • Тип объекта Бизнес-центр 
  • Общая площадь 207 м2
  • Этаж 40 
  • Этажность 47 
Описание
В оренду пропонується автономний офіс площею 207 м², розташований на 40-му поверсі престижного бізнес-центру Carnegie Tower у Печерському районі Києва, на Кловському узвозі. Це світлий та стильний бізнес-простір із панорамними вікнами, які відкривають приголомшливий вид на місто, та повністю готовою інфраструктурою для ефективної роботи команди.
Офіс виконаний із використанням дорогих та якісних матеріалів, має продумане освітлення та ергономічне планування. Великий open-space розрахований приблизно на 30 робочих місць, передбачено кілька окремих кабінетів для керівництва та команд, облаштована зона ресепшену та окрема простора кухня з усім необхідним.
У приміщенні також є окрема переговорна кімната з шумоізоляцією та захистом від прослуховування, що забезпечує конфіденційність під час важливих зустрічей. Додатковою перевагою є великий сейф для зберігання документів, архівів або цінних матеріалів.
Офіс повністю автономний, комфортний та ідеально підійде для IT-команди, юридичної чи фінансової компанії, консалтингу або креативної агенції, яка цінує високий рівень, приватність та статусну локацію.
Запрошуємо на перегляд — можливо, саме це офісне рішення стане новим етапом розвитку вашого бізнесу.

A.251.00
Обратная связь
Олег
офлайн
Похожие объявления
Оренда палетомісць склад логістика зберігання Белогородка топ
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад, офіс в Полтаві біля авторинку Полтава 4
  • 45 м2
  • 1 / 1 эт.
450 грн.
Здається окрема капітальна будівля під магазин автозапчастин, склад або офіс в м. Полтава, у жвавому місці - біля авторинку, на фасаді міжнародного шосе Київ - Харків (М03).Площа: 43,5 кв.м. Висота потолків: 4м. Локація: Видимість із траси, великий автомобільний трафік. Призначення: Ідеально під магазин автозапчастин, сервіс, автохімію, аксесуари, офіс логістики або пункт видачі товарів. Переваги об'єкта: Окрема будівля - вхід безпосередньо з вулиці. Капітальне приміщення. Індивідуальне опалення та система кондиціонування (електро). Інтернет, відеоспостереження. Сигналізація та охорона. Зручний підїзд та парковка для клієнтів. Поруч авторинок, СТО, заправки. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд. Власник. Без комісії.
Полтава, Алмазний
Оренда офісу 160 кв.м. 6 каб. Печерськ/Власник м.Звіренецька Киев 10
  • 106 м2
  • 5 / 10 эт.
33 500 грн.
Компанїя - Власник Оренда офісу в Бізнес-центрі (Печерськ, Київ) Загальна площа: 106 м Розташування: м. Київ, Печерський район, вул. Болсуновська (поруч з IQ Business Center, метро Звіринецька) БЦ класу "В" Офіс знаходиться на 3/10 поверху Презентабельний фасад та хол 2 Ліфти Пропускна система Приміщення: Офісний ремонт Санвузол: 1 на секцію/блок Меблі: відсутні Вартість: 320 грн/м? (включно з ПДВ) Комунальні послуги: 270 грн (зима) / 170 грн (літо) Пропозиція без комісії. 0973562483
Киев, Печерский
офлайн
Олег
На сайте с 16 апреля 2020