1  / 20
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 1
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 2
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 3
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 4
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 5
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 6
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 7
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 8
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 9
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 10
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 11
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 12
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 13
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 14
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 15
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 16
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 17
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 18
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 19
Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах - фото 20

Оренда 4к будинку з гаражем на Карачунах

Кривой Рог, Центрально-Городской

Пожаловаться
26 999 грн.
159 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5028095
Характеристики
  • Расстояние до города В городе 
  • Комнат
  • Общая площадь 170 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 соток
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Камин, Гараж, Подсобные помещения, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Ландшафт Река, Водохранилище, Холмы, Парк, Лес 
  • Дополнительно Можно с детьми 
Описание
Здам в оренду 2-поверховий будинок в Центрально-Міському районі на Карачунах, по вул. Довженко.

Будинок: 1й поверх - 4 кімнати, камін, коридор та санвузол.
2й поверх - 2 кухні, обідня зона, кладова кімната та другий санвузол.
Дім укомплектований меблями та технікою: холодильник, телевізор, 2 кондиціонери, пилосос, витяжка, газ. плита, ел. духовка, 2 бойлери, пральна машина.
4 види опалення: газовий котел, електричний котел, твердопаливний котел та груба, тож вибір великий, також є генератор.
Територія: сам будинок, окреме приміщення з пічкою та тандиром, гараж, також є ворота та можна паркувати 2 машини у дворі, зарядка для електромобіля.

Підійде для сім'ї, можна з дітьми та з тваринами.

Ціна 27000 грн + комунальні послуги. Оплата за перший та залоговий місяць.
Пропозиція від агенства нерухомості, комісія 50% від вартості одного місяця одноразово.

Є БІЛЬШЕ ФОТО, ПИШІТЬ, НАДІШЛЮ У МЕССЕНДЖЕР.
Обратная связь
Вікторія
офлайн