1  / 20
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 1
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 2
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 3
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 4
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 5
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 6
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 7
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 8
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 9
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 10
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 11
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 12
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 13
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 14
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 15
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 16
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 17
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 18
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 19
Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9 - фото 20

Оренда 3к квартири пр. Центральний/6 Слобідська на 9 поверсі з 9

Николаев, Центральный, Центр

Пожаловаться
7 500 грн.
110 грн. за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 мая 2026, ID: 4983431
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 10 м2
Описание
Оренда 3к квартири в Інгульському районі, по пр. Центральному/6 Слобідська, на 9 поверсі з 9. Планування: три роздільні кімнати, два балкони, роздільний санвузол, кухня. Центральне опалення, бойлер. Житловий стан. Власник, на наступний день при заселені купує нову пральну машину. Поблизу є транспортна зупинка, супермаркет, ринок, магазини.
Обратная связь
Алексей
офлайн