1  / 17
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 1
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 2
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 3
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 4
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 5
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 6
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 7
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 8
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 9
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 10
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 11
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 12
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 13
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 14
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 15
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 16
Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено! - фото 17

Оренда 3К Будинку, Ремонт, свій двір, с. Хотов, Ціну знижено!

Хотов

Пожаловаться
14 950 грн.
237 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5029074
Характеристики
  • Тип дома Часть дома 
  • Расстояние до города В городе 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3 соток
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Терраса, Терраса, Подсобные помещения, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Река, Холмы, Парк, Лес 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно иностранцам, Можно с детьми, Можно курить 
Описание
Оренда 3К Частини Будинку, ремонт, меблі, холодиль., пральна машина автомат, інтернет, свій двір, заїзд... Село Хотів вулиця Князькіна, поруч зупинка маршруток та автобусів до центру Києва, Метро "Теремки", 10 хвилин.
14 950 грн.
Обратная связь
Дмитро
офлайн