Оренда 3-К ГЕНЕРАТОР ЖК Герцен Парк вул.Герцена 35 метро Дорогожичі
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 10 февраля 2026, ID: 4750961
Характеристики
-
Комнат
3
-
Общая площадь
119 м2
-
Площадь кухни
22 м2
-
Этаж
17
-
Этажность
20
-
С мебелью
Да
-
Комфорт
Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт
-
Коммуникации
Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
-
Инфраструктура
Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты
Описание
ПЕРША ЗДАЧА! Квартира з видом на парк і у двір.Дуже гарний краєвид ,тихо і затишно.Сучасний, якісний ремонт,робили для себе з урахуванням всіх дрібниць.Три великі ,окремі,просторі кімнати ,планування двухсторонне.ЖК «Герцен Парк» вул.Герцена,буд.35
Новобудова 2018р.
Метро Дорогожичі 10 хвилин пішки метро Лукʼянівська -25 хвилин пішим ходом.
‼️ГЕНЕРАТОР НА ЛІФТ , ВОДУ ТА ОПАЛЕННЯ‼️
Квартира світла, з хорошим і якісним ремонтом, укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою: телевізор, бойлер, кондиціонер, посудомийна ,пральна ,сушильна машинки,духовка, варильна поверхня, холодильник, кондиціонери в кожній кімнаті+ кухня.
В будинку два ліфта, підземний та наземний паркінг. Ліфт спускається в паркінг в якому є вай фай,безкоштовний інтернет,сучасний з ремонтом туалет.Під час тривог це дуже зручно.У комплексі цілодобова охорона, відеоспостереження, своя територія з зеленими насадженнями, зонами відпочинку.
На території житлового комплексу два продуктових магазина, дві свої кав’ярні, три салони краси та барбершоп, поштомати Нової пошти в кожному підʼїзді
Поруч з комплексом великий парк Бабий Яр ( Кирилівська лісосмуга), до якого є вхід прямо з ЖК ресторани, магазини, зупинки транспорту, аптеки, КІМО, обласна лікарня, ТЦ Променада, супермаркети Сільпо, Новус, АТБ, спортзали Спортлайф та Атлетіко, ярмарок і багато іншого.
Залог за техніку і ремонт 1000 євро
Комісія 50%.
Похожие объявления
Сдам 1-к своя мебель и техника.Звоните.
Залог.Риелтор 1005
6
бойлер, стіралка,холодильник, кухня , спальня, стінка, молоду місцеву сім'ю
20
Уютная квартира на метро Левобережная. Рядом канал. 2 балкона, 2 отдельные спальни, гостиная, электробойлер, газовая плита. На втором этаже с лифтом.
Зелёный двор, спортивные площадки, детские площадки, детский сад и школа.
Супермаркеты, остановки транспорта, кафе и рестораны.