1  / 6
*Оренда 2х кімнатної квартири. - фото 1
*Оренда 2х кімнатної квартири. - фото 2
*Оренда 2х кімнатної квартири. - фото 3
*Оренда 2х кімнатної квартири. - фото 4
*Оренда 2х кімнатної квартири. - фото 5
*Оренда 2х кімнатної квартири. - фото 6

*Оренда 2х кімнатної квартири.

Черкассы

Пожаловаться
12 000 грн.
245 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4981412
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, Автовокзал, ЖД станция 
Описание
Пропонуємо у довготривалу оренду двокімнатну квартиру, яка знаходиться на другому поверсі п'ятиповерхового будинку в районі залізничного вокзалу.
Квартира з меблями, є також вся необхідна побутова техніка.
Дуже зручне місце розташування будинку, поруч уся розвинена інфраструктура: дитячі садочки та майданчики, школи, аптеки, ринок, магазини, відділення банків та пошти, зупинки громадського транспорту та інше.

ПЕРЕГЛЯД З 21 КВІТНЯ ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ.

Орендна плата за місяць складає 12000 грн.+ ком.послуги. Під час заселення вноситься: перший місяць + страхова сума в розмірі орендної плати за місяць, яка повертається при виїзді з вирахуванням ком. послуг + комісія АН 50% одноразово.
Обратная связь
Тетяна АН Дім Плюс
офлайн