1  / 20
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 1
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 2
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 3
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 4
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 5
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 6
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 7
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 8
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 9
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 10
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 11
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 12
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 13
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 14
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 15
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 16
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 17
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 18
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 19
Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста - фото 20

Оренда 2к квартири/ Українська/ Центр міста

Кривой Рог, Центрально-Городской

Пожаловаться
8 000 грн.
178 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4978797
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Описание
Здається 2к квартира у Центрально-Міському районі за адресою: вул. Українська, 78. В квартирі є необхідні сучасні меблі та нова техніка:
– холодильник
– пральна машина
– колонка газова.

Балкон засклений. Є швидкісний інтернет.

Поруч – транспортна зупинка, школа, магазини, супермаркети, кафе, ресторани.

Ціна: 8000+ комунальні. Окремо, при заселенні, завдаток і послуга (одноразово).

Ідеально підійде для родини з дитиною шкільного віку.

Телефонуйте / пишіть для уточнення деталей та огляду.
Обратная связь
Ірина
офлайн